şükela:  tümü | bugün
  • ankara 2. sulh ceza hakimliği'nin ayşenur inanç’ın talebi üzerine verdiği 28.06.2019 tarih ve 2019/5067 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • "başlığı görünce nedense ilk entride mahkeme kararı mesajı göreceğimi sansam da orijinal entriyi okuyarak bayağı takdir ettiğim yükseliş" minvalinde entrim vardı.
    artık yok*

(bkz: streisand effect)

edit: babasının aynı zamanda "yöneticilerin hesap günü var mı?" isimli kitabı varmış. kitaptan alıntı:
    'makam sahipleri, daha işin başında, tuzaklara karşı dikkatli olmalıdırlar. kendilerine sunulan gayrimeşru imkânları, marifeti kendilerinden menkul zannederek, kullanmaya kalkışmamalıdırlar. '

https://m.kitapyurdu.com/…detail&product_id=451485.
  • hayır başlık veya içerik sildirince yükselmemiş mi oluyor nedir? google'a yazınca her şey çıkıyor. bu zekayla bu kadar yükselemezdi zaten.

büdüt : @houseofcardsturkey uyardı bir soru işareti unutmuşum. hep beraber uzay'a çıkabiliriz artık.
  • bu başlıkta '' silinmeseydi haberim olmayacaktı '' demiyoruz lütfen.
  • (bkz: haha)
  • birden çok merak etmeye başladığım yükseliş.

kim yükselmiş?
    kim yükseltmiş?
    nereye yükseltmiş?
    haksız mı yükseltmiş?
    haram maaş mı yemişler?/yedirmişler?

entry silinince haram maaş helale dönüşüyor mu?
  • benim entry şöyleydi:

"kırıkkale sulh ceza hakimliği'nin nihat inanç'ın talebi üzerine verdiği xx.06.2019 tarih ve 2019/yy d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir."

zira olay kırıkkale'de geçiyordu. hatun o arada ankara'ya yükselmiş zaar.
  • orjinal entry için bkz.
    tam metni de yapıştırmak isterdim ancak başlığı açan arkadaşa saygısızlık olabilir diye yazmadım. dileyen başlığı google'da aratıp, cache'den bakabilir.

aha bu da başörtülü bacımız.
    ayrıca bkz.
  • mahkeme kararıyla yükseldiğini öğrenince şok oldum.
  • benim de hiçbir şeyden haberim yokmuş.