şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: fırat dema inşaat) yeni projesidir
    ancak önceki projesi olan (bkz: neopolitan eryaman) da yaptıklarını düşünürseniz para yatırmak için daha farklı projeler bulabilirsiniz
    bu güvenilmez firmanın projelerinden ev alınmaması için uyarmak isterim
  • iki daireye bir park yeri düşen proje. götümle gülsem yeridir. zaten ilk sorum şu oldu: güvenlik kaç tane olacak?

malum park yeri kavgaları ile ünlü bir site olacağı kesin. lan hala gülüyorum.

bu arada balkon yok evlerde. dur smiley geliyor :)
  • hocam 2+1 ve 1+1 dairelerden oluşan nezih güzel bir site yapmışsın. oturan kitle belli, çalışanlar mükemmel, harika bir kafe, güvenlik personeli on numara.

yalnız o market kaya ne ya? elin çobanı gelip sitenin ortasına sıçmış resmen. sahibi desen ayrı bir tip, personeli desen eşek kadar adamlar laçka laçka davranıyor. çoğunluğun genç ve öğrenci olduğu bir siteye yakışıyor mu? kadınlara o bakışları, site sakinlerine askerlik arkadaşları gibi davranmaları... hayır her şeyi geçtim yan dükkanında gayet efendi düzgün insanlar tobacco işletiyor. insan hiç mi utanmaz öyle gecenin bir yarısı böğürüp boğuşmaktan? hiç mi onları görüp kendime çekidüzen vereyim demez?

kafede yarım saat oturduktan sonraki gözlemlerim bunlar. o market el değiştirmezse siteden ev alınmaz aga. siteye girerken çıkarken görüp tiksinerek ömür mü geçer?

edit:

sitenin bir de dolandırıcı yöneticisi efendisi varmış. fazla daire fazla adam olunca göze batmadan çuvalla para götürüyor bu eleman. kesin kararım siteden uzak durulması, mümkünse adım atılmaması gerektiği yönünde.