• üzerinizde 120 kilo varken doğal nox etkisi yapar.

tanım: spor salonunda iken 50 dk boyunca dinlenebilen şarkı.
  • trtspor'un yaptığı maç kliplerinde ve istatistik haberlerinin fon müziği olarak sıkça kullanılan, coşturan şarkı.
  • spor videolarının fon müziği olarak kullanılsın diye yapılmış gibi duran şarkı. işin kötüsü şarkıyı dinlerken kafamda sürekli izlediğim maçların highlightları dönüyor, kendi çapımda klip çekiyorum.
  • ne zaman dinlesem aklıma nba'i getiren şarkı. basketbol videolarına da çok yakışıyor
  • ygs den önce kanye west- its amazing ile dinlenirse boğaziçine kadar sizi görülebilen bir şarkı.
  • ilk dinleyiste direkt playlist'e dahil edilen muzigi harika olan gaz sarkilardan biri. spor yaparken dinlenebilecek sarkilardan biri.

remember the name lyrics

sarkinin en gaz kismi tartismasiz:(yine yeniden yazmak gerekirse)
    this is ten percent luck, twenty percent skill
    fifteen percent concentrated power of will
    five percent pleasure, fifty percent pain
    and a hundred percent reason to remember the name!
  • sarkinin yuzdeli olan kisminin adeta bilim insanlari ve akademi icin yazildigindan supheliyim.
  • demin 2016 brezilya gp'da yağmur altında neredeyse tüm pilotlar sıçış yaparken max verstappen'in arabayı nasıl kullandığı ile ilgili videolar izliyordum ki, karşıma verstappen'in o yarışta spin atarken yaptığı efsanevi kurtarış çıktı. izledikten sonra yorumları okumaya başladım. birisi "şans*" yazmış, bir diğeri "sürüş becerisi*" yazmış, "verstappen fanları beceri, ondan nefret edenler şans diyorlar" yazan da olmuş. birinin de aklına artık nasıl gelmişse gelip şöyle yazmış: "this is ten percent luck, twenty percent skill, fifteen percent concentrated power of will, five percent pleasure, fifty percent pain and one hundred percent reason to remember the name." ben de böyle buldum bu şarkıyı. melodisini hatırlıyorum. çok duydum. artık spor yaparken falan çok dinlerim ben bunu. harbiden çok fazla gaz veriyor adama. şarkıyı söyleyen grubu* ilk kez duyuyorum ama. neyse. velhasıl kelam güzel şarkı vesselam!
  • ed sheeran'ın yeni albümünden, 50 cent ve eminem destekli malum ortamlara sızmış şarkı. fena olmamış. pink'in albümüne verdiği şarkılara benziyor.
hesabın var mı? giriş yap