• balmorhea'nın muhteşem parçası. hayatımın arka planında çalmasını istiyorum
  • ruh kapanı, balmorhea şarkısı.
  • burada yazılacak şeyleri ve daha fazlasını tek bir bölümü içindeyken bile düşünebilirsiniz. o yüzden sadece "bir öneri" olarak tutuyorum bu balmorhea parçasını. ne demek istediğimi dinleyince zaten anlayacaksınız ama o nasıl feryat öyle derinden...
  • benim için akla önce balmorhea gelir,sonra geyikli gece,sonra da başta ve sonda durumumuzun ayrı ayrı oluşunun sebebinin başta ve sonda ayrı oluşumuz olması
  • bir parça başından sonuna; mükemmel olur mu?
    sonsuza kadar sürmesini istemek, bir parçaya bu kadar mı yakışır?

https://youtu.be/qeyke08xuws
  • her ne kadar modası geçse de, insanda uyandırdığı duyguların kült olduğunu düşündüğüm şarkıdır
  • zamansızca dinlenilesi balmorhea şarkısı. all is wild, all is silent albümünde 5 dakikalık anlatılamaz hislere tercüme olan bir eser. bu parçayı dinlemeden önce yine balmorhea 'dan the winter adlı şarkıyı dinlerseniz başka bir galakside gezintiye çıkmış gibi hissediyorsunuz.
  • kelime anlamı "hatıra" olan, balmorhea grubuna ait müzik. öyle bir müzik ki dinlerken hayatın önünden film şeridi gibi akıyor, bir gün bunu dinlerken arabayla kaldırıma çarptım, arabanın tekeri yarılmıştı.
  • hani ortam içindesindir ama istemeyerek oradasındır ve sessizce köşende bitmesini dilersin ancak bitmez... bağırıp, haykırarak ne kadar boş konuştuklarını riyakarlıklarını yüzlerine söyleyerek çekip gitmek istersin. heh şimdi parçanın ilk kısmı ilk cümlemde, ikinci kısmı ise ikincisinde saklı. ayrıca zor dönemlerden geçen insanların mutlaka bir gün bir şekilde yolunun kesileceği parça. hadi eyvallah.
  • bir ernesto cortazar müziği. link
hesabın var mı? giriş yap