şükela:  tümü | bugün
  • hastalığın gerilemesi
  • ibh hastalarının en çok duymak istedikleri kelime.
  • özellikle kronik hastalığı bulunanlarda hastalık aktivitesinin bulunmadığı durumlar için kullanılan tıp terimidir.
  • çok değişik bir kafa yapısı var bunun.
    la olm benim yazdığım yazıdan o sonucu nasıl çıkardın numune misin nesin?
    senin gibi nevi şahsına münhasır tiplere laf anlatılmaz bunun için zaman harcamayı sevmiyorum bu yüzden de mesaj almıyorum.
    bu zekayla karşıma gelme bak orada arkadaşın biri de sendeki garipliği görüp eleştirmiş aynı şekilde ona da çemkirmişsin biraz söylenenleri anlatılmak istenenleri doğru anlayın bu kadar sinire bu yavşaklığa gerek yok.
  • aşırı derecede gergin ve bir o kadar da idrak yeteneğinden yoksun bir tip. bu yüzden de söylenenleri, anlatılanları anlayamıyor, idrak edemiyor. belki de kapasite olarak bu konuda çok dip bir seviyede kalıyor, daha açık söyliyim, kafası basmıyor. üstelik bir de nickim üzerinden bana laf soktuğunu zannedecek kadar da zavallı. 40 yaşına merdiven dayadığını söylüyor ama şu yazdıklarına bakılırsa yaş 6 gibi gösteriyor. "ulan sana ne suriye'den?" diyen biriyle zaten tartışmak da zaman kaybıdır bu salaklığa muhatap olmamak benim hakkım değil mi? hakkım. suriye'den bize ne lan? gerçekten bunu soruyor bu şapşal. olm sen bu kafayla mı idareci seçip ülke idare edeceksin ? senin oy hakkın bile tehdit lan bu ülke için.
    yazdığım yazı için "öyle demek istememiş, ben öyle anlamadım" diyerek beni savunan, ne söylediğimi doğru anlayan arkadaşa da vermiş veriştirmiş.
    "zevk alacakmışız, karılarımız kızlarımız (hayırcıların) kendilerine helalmiş." diyor bu dangoz. yani şu cümlesi bile nasıl bulanık bir kafa yapısına sahip olduğunu ziyadesiyle gösteriyor.
    önce kendi kafasından bir şey uyduruyor, sonra ona iman ediyor, sonra da inandığı saçmalık üzerinden suçlama yoluna gidiyor.
    nasıl olsa yeniliyorsunuz, hep yenildiniz, yine yenileceksiniz minvalindeki cümlemden tutmuş karısının kızının bizden(ona göre) olanlara helal olduğunu düşündüğüm sonucunu çıkarmış. daha doğrusu yumurtlamış. bir de insanların sağlığıyla uğraştığını falan zırvalamış. hayır skimde değil ne iş yaptığı da, sağlığı, bu kafadaki bir elemanın eline düşen vatandaş için üzülürüm şahsen.
    türkiye'yi böldünüz, mahkemeler kurulacak yargılanacaksınız gibisinden bişeyler daha vızıldamış. olm etin ne budun ne lan senin. sen kimsin de kalkmış klavye başından sözümona tehdit gönderiyorsun yel değirmenlerine karşı savaşıyorsun. kaç kuruşluk adamsın lan ? olacak, yapacağız, hesap soracağız, bittiniz olm kafasıyla nereye kadar lan ? önce eziklik edebiyatı yapıyorsun sözlerimi çarpıtarak tepiniyorsun ondan sonra da bir anda artistliğe başlıyorsun. sahiden bu nasıl bir zeka geriliğidir insan hayret ediyor.
    burada herkes kendi görüşünden, dünyaya bakış açısından bir şeyler söylüyor, olayları yorumluyor. sabahtan akşama kadar onlarca başlığa senin gibi söylenenleri idrak etmekten uzak yüzlerce tip saçmalıklar sıralıyorlar ama bunları ciddiye alıp da cevap dahi vermiyorum, vermiyoruz.
    siyasiler her gün çeşitli açıklamalar yapıyor saatlerce süren bir konuşmadan çeşitli cümleler alınarak burada üzerinde mastürbasyon yapılıyor değeri kendinden menkul tiplerin sosyal medya hesaplarından saçma sapan paylaşımlar alınarak burada sanki tüm evetçiler böyle düşünüyormuş gibi algı operasyonları zorlanıyor ondan sonra çıkıp burada ben kutuplaştım, bak şu da kutuplaştı, eskiden demirel vardı özal vardı falan diye hebele hübele yapıp carlıyorsun.
    şimdi siktir git mahkeme mi kuruyorsun adam mı yargılıyorsun tedavi mi oluyorsun ne skim yapıyorsan yap ama benim seçimlerimi sorgulamaya kalkma haddini bil !
    mesaj gönderemeyince kızarabilirsin bozarabilirsin sinirlenebilirsin inan bu benim zerre skimde değil sözlük bana böyle bir seçenek sunmuşsa bunu kullanmak ya da kullanmamak bana kalmıştır bak bunu 6 yaşındaki çocuğa anlatır gibi anlattım ama eminim sen bunu da anlamayacaksın. karın kızın da sana kalsın hiç kimse onların meraklısı değil.
    te allam ya bir de bize maaşlı troller diyorlar he amk maaş alıyorum pentagon'un adamıyım 3500 dolar gelirim var hatta aynı anda hem erdoğan'a hem de rotschild'e çalışıyorum paralarımızı da direkt olarak soros'dan alıyoruz suudi arabistan'daki bankalar üzerinden. üstelik de kimseye söylemeyin diye tembihlediler bize. biz bir ekibiz. ulan yazarken bile gülüyorum aq kafayı iyice kırdınız siz.
    kduğumunun düdüklü tenceresi seni git işine gücüne bak bırak yönetimi devirme adam yargılama hesap sorma hayallerini filan arada sinek gibi ezerler seni. elinde ne medya var ne sermaye var ne silah var kalkmışsın klavye başında ötüyorsun. psikolojik bunalım yaşıyorsan git tedavi ol.
  • tedavi ile hastalığa bağlı belirti ve bulguların ortadan kalkması, belirtilerin sönmesi anlamına gelir.