• akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kablosuz mouse ve klavye yerine kullanmanızı sağlayan program/aplikasyon. bir kez kullanmak zorunda kaldım ve sürekli çöküp durdu, defalarca kapatıp açmak durumunda kaldım (hem win7 bilgisayarımda hem android telefonumda), defalarca bilgisayarı göremedi vs.. bugün kaldırma kararı aldım, güzelce uninstall ettim ve bir de ne göreyim hala sağ altta çalışıyor program. durduk yere başıma bela oldu yemin ederim.
  • bu programı hem ios, hemde android play store'da kolaylıkla bularak telefonunuza ve bilgisayarınıza yüklüyorsunuz, ve aynı wifi'ye bağlı oldukları andan itibaren kullanmaya başlayabiliyorsunuz. ip girme yok, herhangi bir çetrefilli ayar yok.
    çok kullanışlı ve ücretsiz bir uygulama
  • telefonunuzu ücretsiz olarak fare ve klavye olarak kullanmanızı sağlayan uygulama. oldukça duyarlı ve kullanışlı. daha gelişmiş kısa yolları kullanabilmeniz için ise para istemekte. ücretsiz kısmı iş görüyor. fakat aklıma takılan bir hususu yazayım. klavyeden bilgisayar üzerindeki bir şifreyi girmeye kalkıştığınızda yazdığınız her şey uygulamanın ekranında ayan beyan görünüyor. bu da acaba işin içinde bit yeniği var mı sorularını akıllara getiriyor.
  • güzel bir program, adamlar yapmış. milyarlık telefonlarınızı mouse olarak kullanabiliyorsunuz.
    (bkz: denedim yüzde yüz çalışıyor)
  • kablosuz mouse'a ara sıra ihtiyaç duyanlar için gayet kullanışlı bir program. gayet güzel tasarlanmış ve iyi düşünülmüştür. yapanların ellerine sağlık.
hesabın var mı? giriş yap