• iki sene kullandigim arac, tam bir sehir ici arabasidir.
  • ikinci elini 3 yıl önce aldım.
    arka camlar manuel, koltuk ayarı yok.
    yani joy modeli.
    renault bu sınıfın bu modelini yapmasaydı ben ve
    benim gibiler araba sahibi olamazdı.
    bu nedenle otomobil üreticileri parası az olanlar
    için de modeller üretirler.
    clio da bunlardan birisi.
    arabayı konforu olmadığını bilerek aldım
    çünkü hem dizel hem de ekonomik.
    hız sabitleme ve yokuş kalkış desteği de mevcut.
    fiesta almak istediğimde bu özellikler yoktu,
    kısacası ben de 200 bin liralık konforlu bir araba
    sahibi olmak isterim ama olmuyor işte.
    ben memnunum,
    tanıdığınızdan ya da temizinden bulursanız
    dizelini kaçırmayın.
    masrafı ve bakımı nispeten ucuzdur aynı zamanda.
  • 2017 clio sport tourer sahibi olarak biraz ahkam keseyim dedim. öncelikle dizel 75beygirlik joy pakete sahibim . bagaj station wagon olduğundan 400 litre kadar . ama ben hala yetiremiyorum.yakiti az yedek parça ucuz . kırmızı rengiyle çok havalı. ha derseniz konfor yok kardeşim. konfor isteyen tir alsın. en konforlu araçlar tirlardir.
  • şu sıralar bu araçtan 0km almak isterseniz bir belge imzalıyorsunuz. belge de şunlar var:
    vites topuzundaki krom alaşım olmayacak
    arka kapı yumuşak plastik yerine sert plastik gelecek
    öndeki saklama alanları kaldırılacak
    kapı kolu üzerindeki tuş olmayacak vs vs.

hayır sen zaten renault'sun. ucuz plastik dandik malzemeler topluluğusun. daha ne kadar ucuz malzemeye kaçacaksın?
    arabanın garantisi dolmadan ucuz kötü malzemelerinle insanları kanser mi edeceksin napacaksın amacın ne?
  • modernize edilmiş görüntüsüne aldanılmaması gereken, mekanik arızaları başladığında bir daha toparlanamayacak araç..
  • 2020 model joy istiyorum ama otomatik vites 150 bin....aga siz ne yaptınız ya? eylül'de fiyatlar düşecek diyenler var ama pek ihtimal görmüyorum...girecek şemsiye mecbur...
  • 2001 modeli 40-45 bine satılan araç. hayretlik.
  • 2000 model hala kasetçalar olan dinozoruma 50bin teklif edenler oluyor baya baya hayretlik.
  • kiralayıp otobanda 200 basardım. 24 25 kuruş yakardı.
    2017
  • clio 5 çıkmasına rağmen üretimine devam edilen clio 4 0.9 tce modeline gün itibariyle zam gelmiştir.
hesabın var mı? giriş yap