şükela:  tümü | bugün
 • futuristik tasarimin dibine vurmu$ fransiz cizgisinin son urunlerinden biri. uzay aracini andiriyor.
 • renault'un en büyük sorunu olan imaj eksikliğinden muzdarip suv. irice ve yüksekçe bir clio havası var araçta. renault'un tarihindeki en güzel araç renault 25'dir bence. yeni nesildense renault laguna coupe fena değil gibi, renault çizgilerinden uzak, iyi yani.
 • autoshow tarafından dar iç mekanı ve ağır kanlı sürüş özellikleri ile eleştirilen cadde jipi. özellikle atak olmayan motoru ile tamamen eleştri yumağına dönmüş durumda. donanım seviyesi ile övülmüştür ama. volkswagen tiguan ile başedebilme olanağı olamayacak gibi geldi bana.
 • renault'nun nissan'i 2001 yılında almasından sonra batmakta olan nissan'ın renault'nun kar yapabilme yeteneklerini alması gibi, renault'nun da nissan'ın muhendisligini sömürdügünün kanıtı arabadır. megane 2, clio 3 gibi...
  renault, nissan'ın en guclu ve kendisinin en zayıf oldugu alanda nissan tecrubesini kullanmıs ve 4x4 olarak koleos'u cıkarmıstır.
  nissan da kullanılmıs degildir aslında, micra, note, ve qashqai'da renault'nın mekanikteki az sorun çıkaran tecrübesini (motor + vites kutusu + şasi) kullanmıs ve daha onemlisi batmakta olurken 2001'den sonra kar'a gecmeye baslamıstır renault tecrubesi sayesinde.
  (bkz: carlos ghosn)
 • dışardan bakınca biraz hantal duruyor. içine oturunca özellikle koltukların biraz daha kaliteli olması gerektiğini düşündürüyor. tüm bu önyargılarımla birlikte oturdum bu yavrunun sürücü koltuğuna. işte o an her şey bambaşka olmuştu. kendinden beklenmicek bir hızlanma. ışıklarda bi çok spor arabanın eline vermişti. ve sonra edirne istanbul otoyolunda buldum kendimi. 200 km/h sürat ile giderken bile insana sanki 90 km/h hızla gidiyormuş hissi veriyor. içeriye ne ses alıyor ne bişi. kısacası çok beğendim.
 • reklamını nejat işler'in seslendirdiğini düşündüğüm. yamuluyorsam düzeltin..**
 • benim bile rahatça sığdığım geniş iç hacimi ve gayet iyi olan hızlanması ile 1.7 tonluk ilk göz ağrım.
 • ankara'da renault'un neziroğlu showroomunda 85.000 tl'ye satılan araç. uzaktan bakınca çok kibar bir suv havası var, ama iç donanımı berbat. akıllı adam kalkıp da bu araca 85.000 tl vermez. ben hiç vermem mesela. aşırı pahalı. zaten o kadar da etmez. gider chevrolet captiva alır. hem de 7000 tl daha az ödeyerek daha kaliteli bir araca sahip olur.
 • şu ana kadar ankarada sadece bir tane gördüğüm ve olduğunun farkına vardığım araç. renaultun jipi de mi varmış dedirtti görünce , tasarımı ise ilgimi çekti gerçekten. jip olmasına rağmen dıştan renonun diğer modelleri gibi kibar ve havalı gözüküyor. zaten performans açısından çok şey beklemiyordum renault olduğu için . fiyatının ise daha iyi olablileceğini düşünmekteydim fakat 80 civarıymış. sanırım ilk modelleri 70 civarında.

  daha iyi bir fiyatı olsa eminim caddelerde daha fazla görebilirdik.
 • 2012 için makyajlanmış, bir şeye benzemiş mi hayır yine bir şeye benzememiş. renault koleos'un 80bintl fiyatla nasıl alıcı bulduğu ise muamma.

  http://www.renault.com.tr/page.aspx?id=269
  http://www.otofanzin.com/…/renault-koleos-yenilendi

hesabın var mı? giriş yap