• iç malzeme kalitesi audiyle mi yarışıyor?

kardeş entry yi silip bir an önce kaç buralardan istersen.
  • elestirmeden once allah kaza bela vermesin deyin sonra ne derseniz soyleyin adam yeni almis ulan azicik kibar olun
  • ilk detay dikkatimi çekmişti. piyasada bagaj üzerindeki yazısından harf eksilmemiş megane görmek çok zor. uzun zamandır ilk defa dün yeni bir megana denk geldik harfleri tamdı. renault ilerliyor.
  • viyadükte 120 km üzeri bir hızda havalanmamaya dikkat edilmesi gereken araç.
  • sanırım e harflerini özellikle toplayan bir manyak var. veya kendi e'si düştüğü için başka bir megane'ın e'sini aşıran cengaverler bu e harfini sonsuz bir döngüyle şehir sokaklarında dolaştırmakta.
  • ilk taşı günahsız olanınız atsın. c sınıfı araca otoban faresi dedi başka da bisi demiyorum
  • 337 bin lira bi megane.. e normal tabi bu yorum..

2013 yılında 95 bin liraya mercedes c180 amg paket almıştım. hatırlıyorum o dönemde 300 binler seviyelerine çılgın arabalar vardı. "vay be bi arabaya o kadar verilmez" demiştim..

şimdiki hale bak beynimizde megane lüks olmuş. fiyatı da akıllara zarar olmuş.

çok yazık bu memlekete, çok yazık bu insanlara.
  • bırakın bu arabayı, mercedes s serisi, bmw 7 serisi, gibi bundan çok çok daha güvenli herhangi bir arabayla 160 km/s ile beton bloklara çarpsanız kağıt haline gelmiş iskeletinizi bagajdan kazırlar. o arabaların 5 yıldız aldığı çarpışma testleri 64 km/s ile yapılıyor ve onda bile vücut darbe alıyor, yaralanmalar olabiliyor.
  • ironi nedir, nasıl yapılır çoklu kişilik bozukluğu olan kendini renaultun sahibi sanan birisi bile diyemez bunları. güzel fiyattan dem vurma sevdim ben.
hesabın var mı? giriş yap