şükela:  tümü | bugün
  • feminist tarla faresi. nesli tükenmektedir.
  • (#71823097)

biz nazi artığı ırkçı türkler yüzünden savaşın devam ettiğini savunan babun.
  • hdpye oy verenlerin ırkçı ve faşist olduğunu iddia etmiş.
  • insanların başlığına gelip 'engelle' gibi ekşi sözlük platformu kuruluş, amaç ve ilkelerine doğrudan karşı gelerek rezil bir bkz veren, kendi gibi düşünmeyen herkesin yok olmasını isteyen bir başka zavallı. bitmiyor bu tipler, yönetim görmezden geldiğinde de yüz buluyorlar herhalde.

kendisinin sevmediği bir siyasetçi olan 'devlet bahçeli' ve onunla ilgili başlıklara bilmem kaç entry girmiş. kendi görüşüdür, isterse yüz tane girebilir beni ilgilendirmez. ama ben siyasi ve uzun bir entry ile görüşümü beyan ettiğimde benim nick altı başlığıma gelip ' engelle' demek nedir ya? sen istediğin gibi, rahat rahat benim saygı duyduğum siyasi bir insanı kötüleyen, hakarete varan onca entry yazacaksın, ben görüşüne saygı duyacağım, sen başlığıma gelip çemkirecek ve insanları yönlendirip aleyhime pr yapacaksın. başlığımda yazana dek senin varlığından bile haberim yoktu yani düşün. banane kimsin necisin.

ama sen kimsin ki sen gibi düşünmeyen düşünmek zorunda olmayan bir yazarın başlığında 'engelle' yönlendirmesi yapıyorsun? hiç mi saygın yok görüşlere? neyse derdin mesajla veya başlık içerisinde cevap verirsin görüşünü söylersin. engelleyebilirsin hiç umurumda değil ama gelip insanları yönlendirip, bu yazarı engelleyin diyemezsin.

ekşi sözlük yetkililerini bu hususta bu tür arsız, saygısız, ekşiyi ekşi yapan değerleri ezip geçen tiplere karşı göreve davet ediyorum. yönetime şikayet de edeceğim bu tip yönlendirme yapan yazarları. görüşlerini beğenmedikleri yazarların bizzat kendi başlıklarında bu tiplerin, görüşlerini beyan eden bir yazar aleyhine 'engelle' şeklinde yazarların ifade özgürlüğünü kısıtlayıcı, yazarları ayrıştırıcı, kışkırtıcı propaganda yapmasına müsaade etmemeleri şarttır.