• dusuyo mu boyle berkecan? ahahahahahahaha
  • bu devran elbet dönecek, bu arkadaşımızın içi soğuyacak. sabır şimdilik.
  • game of thrones 8'inci sezon bölümlerinden biri için "teoriler tutmadı hahah" gibi bir şey yazması üzerine kendisine "nasıl tutmadı, sızan senaryo ile birebir aynı gidiyor" diye mesaj atım. nasıl oluyorsa başka hiç bir detay vermediğim halde, küfürler yağdırarak, spoiler verdiğimi iddia etti. bir de gitmiş nick altı saçma sapan hakaretler yazmış. rencidefelek tam bir beyin yoksunusun.
  • çok saçma girileri var. okumasan hiçbir şey kaybetmezsin. böyle karşı görüşü eleştiriyor ama derdini küfürsüz anlatamıyor. ne bu asabiyet pardon?

az evvel okudum her yeri küfür. geri kalanı gereksiz şişirilmiş, cahil özgüven taşıyan ucu kapalı cümleler..

evet ne kadar küfürlü kelime kullanınca o kadar haklı görünüyorsun.dikkat edersen haklı oluyorsun demedim.

al sana bilimsel gerçek. bakıp bakıp kahkahalarla gülersin*
  • (bkz: ergenus)
  • (bkz: aktroll)
    (bkz: engelle)
  • engelle
  • öğğğ terörist sevici. martı kaşlarını siktiğimin berkin elvanını çok sever. sol faşist.
  • covid aşılarının işe yaramadığını düşündüğüm için bana hakaretler yazıp birde nick altıma hakaret dolu entry'ler giren bir kinci. yok tedavi ol terapi al filan içi bu kadar nefret dolu bir yazar ile karşılaşmadım daha önce. sözlükte kendi gibi düşünmeyenlere karşı bozuk üslup kullanma olayı çok yaygın ancak bu arkadaş kin konusunda bayağı radikal.

umarım ileride yine öfkesine yenik düşer de bir halt edip sözlükten uçurulur.
  • tolkien eserlerini çok seven dizi konusunda da beklentilerini çok iyi yöneten, mantıklı yaklaşan yazar.

#133729140 entrysinde de insanlar kendi kendilerinin heveslerini kaçırmasınlar, diziden keyif almalarına engel olmasınlar diye dizi hakkında detaylıca yazmış, doğru düzgün bir şeyler okumak isteyene tavsiye ederim.
hesabın var mı? giriş yap