şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • tayyip'i destekleyenleri idam etme derdine düşmüş bir adet ruh hastası. bu da boş vakti olup savcılıkla falan uğraşmak isteyenler için burada dursun: (bkz: #67120444)

silmişse buradan

bir bir hesap vereceksiniz. sayınız milyonlar olsun isterse, bu yaptıklarınızın hesabı sorulacak çok açık net.
  • dusuyo mu boyle berkecan? ahahahahahahaha
  • hitler'in torunu. vakit kaybı.
    (bkz: engelle)
  • bilim yapmak, kendini bilimsel sanmak gibi ilginç terimler üreten sığ görüşlü bir cahil. kaç yaşında olduğunu bilmiyorum fakat eğitimin, öğrenmenin yaşı yok. bence at gözlüklerini çıkarıp, en kötü ihtimal kitap okumayı alışkanlık haline getir.
  • kendisine düşüyor mu böyle diye soranları hatun düşürmekle itham eden efso bi tip :'))))
  • game of thrones 8'inci sezon bölümlerinden biri için "teoriler tutmadı hahah" gibi bir şey yazması üzerine kendisine "nasıl tutmadı, sızan senaryo ile birebir aynı gidiyor" diye mesaj atım. nasıl oluyorsa başka hiç bir detay vermediğim halde, küfürler yağdırarak, spoiler verdiğimi iddia etti. bir de gitmiş nick altı saçma sapan hakaretler yazmış. rencidefelek tam bir beyin yoksunusun.
  • boş teneke.tahmini akıl yaşı 8 dir diye düşünüyorum.bu çöplerden çok var burada.
  • nick altıma "yalanla propaganda ustası" diye entry bırakarak neyi amaçladığını çözemediğim ergen.
    bir adet de fav almış.
    artı birinde de kendisinde de beyin olmadığını düşünmekteyim.
  • milletin anasına küfreder. katıksız bir sjwdir. sol faşist olmaz demeyin, bu tipler işte öyle.

(#108203007)
  • (bkz: aktroll)
    (bkz: engelle)