şükela:  tümü | bugün
  • 7 8 sene evvel halk arasında şu tarz söylemler vardı; "ekşi sözlükte muhammed'e küfür ediyollaaamış, yüce liderimiz erdoğanı taşlıyollaaamış, pkk'yı destekliyollaaamış mış mış da mış mış".

bu yazarımsı da "ekşi sözlük çok oldu artık, eskortluğu övüyolar şu hale bak" gibi bir entrymsi girmiş, öhm pardon sıçmış.

bu sözlüğün istatistik bilgileri gizlenmeden evvel yazar popülasyonu tam tamına 100.000 idi. üzerinden yıllar geçti, defalarca toplu alımlar yapıldı. bunun gibi gereksiz bi' ton insan yazar yapıldı, ekşi sözlük kutsal bilgi kaynağı portalından, "yeni medya ortamı" haline evrildi falan derken muhtemelen şu an yazar popülasyonu +250.000 civarında.

şimdi 7-8 sene önce varlık gösteren bu cahiller bu gün yazar olmuşlar, 250.000 insanın tartışmak isteyebileceği, istemekte de özgür oldukları bir konuyu "ekşi sözlük çok oldu artık, bi sansür falan mı şey etsek, şşşişiit beyler orospuları övmesek mi" falan diye bir şeyler geveliyorlar.

sanki burada bu konu tartışılmayınca, ekonomik sebeplerden ötürü bedenini satmak zorunda kalan öğrenci bireyler yok sayılacak.

sanki bu konunun geyiği yapılmayınca canı orospuluk yapmak isteyen bireyin önüne geçilecek.

yöntem doğruluğu birey özelinden kararlaştırılmaz. bir konudan ötürü çocuk korunmak istiyorsa, bu sorumluluk ailenindir. devletin ya da hizmet veren kurumun değil.

genç beyinler zehirlenecek diye korku yaşanıyorsa, o gençleri bu zehirli fikirlere iten sebepleri yok edersin. fitili yok etmen bi boka yaramaz.

neyse. çok uzattım kendime yazık; kısacası yöntem cahili bir arkadaş. dalga falan geçmeyin kendini çok ciddi sanıyor, alınıyor.

eyyorlamam bu kadar.

edit: bu girdiyi yazmama sebep olan girdisini silmiş. sonra gelmiş bir de benim nick altıma onursuz falan diye ağlamış. sonra bir de değiştirmiş kendince hakaretler falan etmiş, bir de ezik eklemesi yapmış. sonra da muhtemelen diğer hesabıyla bi nickaltı daha çakmış. sonra ekşi itirafta "insanlara zarar vermekten korkuyorum, öfkemi kontrol etmeliyim" diye ağlamış, sonra da silmiş. bi de üstüne bana mesajla şöyle demiş; "psikopatın birine denk gelip hayatının içine sıçabilirdin". *

muhtemelen bir nickaltı girdisi yüzünden 3 5 gün sinirden kendini parçalamış bir zavallı bir loser bu pek ciddi arkadaşımız. aman ha sakın bulaşmayın sizi bulur hayatınızı siker. sonra bi ekşi sözlük girdisi yüzünden hayatınız kayar. en nihayetinde bura türkiye. öbür ekranın başında ilkel maymunlar da olabilir. sizi bulup hayatınızı karartabilirler. cık cık cık.

(bkz: şimdi deriiiiin bir nefes alıyoruz)
    (bkz: veriyoruz)
    (bkz: alıyoruz)

edit: kanka nbr