şükela:  tümü | bugün
 • çok yoğun bir reklam kampanyasıyla tanıtılan (çıkış noktası akıllıca belki, ama başarısı tartışmaya açık)*, 29 mayıs 2005 itibariyle açılışı yapılacak olan wellness merkezi...

  ankara'da sports international'ın tahtını sarsacak gibi görünüyor; ancak yurdum insanının en büyük özelliklerinden birinin "maskesi güzel, içi boş" işler yapmak olduğunu gözardı etmemek gerek...

  beklemeli ve görmeli...
 • www.renewang.com yazıyo afislerinin altında. merak eden bakabilir.
  -oeh cok fena ama. hiç olmamıs animasyon filan.
 • eğer gerçekten de spor yapmak, hayatınız için önemli bir yerdeyse, kendinizi önemsiyorsanız ve sağlığınızla da ilgileniyorsanız, eh ekonomik gücünüz de belli bir seviyenin üstündeyse, renewa sizin için şehir merkezindeki yegane yerdir denilebilir. her türlü yüksek teknoloji ürünü fitness aletleri, step vs. salonları, havuz, basketbol, squash gibi hizmetlerinin yanı sıra, işinde gerçekten başarılı ve uzman, spor bilgisi yüksek çalışanlarıyla size özel program çerçevesinde dilediğiniz gibi çalışabileceğiniz ve aynı zamanda, tavla, tabu, bowling gibi turnuvalarla da eğlenebileceğiniz hoş bir yer. çocuğu olanları da düşünmüşler: bünyesindeki mini club ile siz spor yaparken çocuğunuz da spor, yoga, aerobik, seramik gibi faaliyetlerle eğlenebilir.
 • tamamen kalbur üstü kitleye ya da kardeşim kendim için kredi kartına borç takarım diyenlere hitap etse de;

  bir yılını geride bıraktıktan sonra üstün hizmet anlayışı, son teknolojiyi her an takip etmesi, çılgın partileri, sürekli aktiviteleri, güleryüzlü personeli ve alışılmış spor salonu ekolünün ötesinde bir yerlere gitmesiyle ankara da rakipsiz denilebilecek hale geldi.
  gördüğü ilgi yüzünden 30 eylüle kadar sürecek bir de kampanya başlatmışlar win&win diye üye olup en çok üye referansı veren ilk üçe audi a4 ( model yanlış olabilir), hp notebook, canon dijital foto mak. veriyolarmış.

  --- spoiler ---

  istanbul çengelköy de de sube acıyorlarmıs yakında.
  --- spoiler ---
 • ankara'da boyle bir merkez olması buyuk bir sans. iki gunumu orada gecirdikten sonra kendimi yenilenmis hissediyorum. genel muduru barlas bey, spor bolumunden emrah bey ve spa'dan ayse hanım harika insanlar... keske ankara'da otursaydım dedirtti bana... yakında istanbul'da da bir sube acacaklarmıs...
 • geçen haftadan itibaren 2 yeni stüdyosu açılmış olan ve gerçekten egzersizde çeşitliliği abartan harika spor merkezidir. yeni egzersizler; çeşit çeşit spinning, rnw aero, super butts, renewaclub cycle, boot camp, circuit training, step mix, jump rope, pilates mini ball, bodycoe, vinsaya flow yoga, yin yoga, rythm strech, fight club, v-taper ve fun oriental.
 • bana, 'ankara'da olsaydım burdan çıkmazdım' dedirtmiş spor ve güzellik ve hatta eğlence merkezi.
  dikmen vadisi manzaralıdır.
 • özellikle benim gibi maymun iştahlı birisi için bünyesinde barındırdığı aerobox, pilates, pilates allegro, kinesis, spinning gibi farklı programlarının varlığı ile rutin programından sıkılan bünyelerin spor devamlılığını artıran ve sağlayan bir kulüp.

  evet kulüp (ki tam ismi renewa club'tır), buraya spor salonu veya spor merkezi demek hakaret olur. gerek tesis kalitesi, gerek parmak izi taramasıyla giriş, programınızın elinize a4 kağıda* yazılı olarak değil, özel bir anahtara bilgisayar programıyla yüklenmiş olarak veriliyor olması ve bu anahtarı kullanacağınız alete taktığınızda otomatik olarak programınızın yüklenerek ağırlığın, sürenin vs.. ayarlanması gibi teknolojik üstünlükleri, gerek aktiviteleri, organizasyonları ve gerekse bünyesinde barındırdığı şık restorantları ile emsallerinden açık ara öndedir.

  daha detaylı bilgi için (bkz: http://www.renewaclub.com/)

  ps: lan bu kadar reklam yaptığımı görseler üyelik süremi en az 2'ye katlarlar ya neyse...
 • iş dışındaki vaktimin neredeyse tamamını geçirdiğim spor ve spa merkezi. bozkırın ortasında biraz nefes alabilmek için ideal bir yer. kısa süreli üyelik yaptırırsanız pahalı gibi görünse de, 3 ya da 5 yıllık üyelik yaptırdığınızda mahalle arasındaki herhangibir spor salonuna verdiğinizden daha fazlasını vermediğiniz, üstüne bir de maksimum hijyen ve güler yüzle karşılandığınız bir spor kulübü.
 • kapısından girer girmez kendinizi ankara'nın o silik ve renksiz havasından kurtardığınız tesis.