şükela:  tümü | bugün
  • modacı falan değilse tebrik edilesidir...

ben hayatımın hiçbir döneminde giydiklerinde renk uyumu yakalamaya çalışan biri olamadım maalesef ki...tişörtüm pantolonuma, pantolonum ayakkabıma uymuş mu diye bakarım ama renkleri uymuş mu diye bakmam açıkçası...o yüzden zaman zaman alakasız bir dünya rengi aynı anda üzerimde toplayabiliyorum...sarı pantolon, yeşil tişört, kırmızı mont giyip, bdp mitingine giden kürt milliyetçisi gibi göründüğüm bile olmuştur asdfsa...

bugün dışarı çıkmak için giyinirken bir kez daha fark ettim bu anlamda ne kadar beceriksiz olduğumu...renkli bir kişiliğim var tamam, renkli giyinmeyi de seviyorum ama sanırım uyum konusunda biraz daha dikkatli olsam süper olacak...
  • renk körü olduğumdan mütevellit olamadığım erkek. bazen olduğumu sanıyorum kız arkadaşım gülünce anlıyorum aslında ne kadar alakasız giyindiğimi. geçen bordo sanıp giydiğim ayakkabının füme olduğunu öğrendim mesela.
  • ılık değildir.
  • olmak istediğim erkektir. ama ben hangi renk hangi renkle uyumlu daha onu bilmiyorum ki amk kaldı ki o uyuma göre giyincem.
  • asortiktir.
  • evli ise eşinin kesinlikle bu işte bir parmağı vardır.
  • mimar erkektir.
  • zevklidir.tektir.her dem yakışıklıdır.
  • kac yasina gelmesine ragmen sacma sapan esprili tisort veya envai cesit rock grubuna ait siyah tisort giymekten vazgecememis tiplerce ılık olarak elestirilecek normal erkektir.

erkektir, ergen ruhlu veya zevksiz degildir.
  • bir pantone katalogu hak eden erkektir; ha katalog olmaz kupa olur, kilif olur, secenek cok. erkek milletinin renk yelpazesi dar* genisletmek lazim; uc rengi uydurmakta ne var..
    benim favorim bu, bir tane erkeginize bir de bana alabilirsiniz. (bence)