şükela:  tümü | bugün
  • 21 mart dünya down sendromu gününde herkesin uymasını arzu ettiğimiz erkek. renk renk çoraplarımızı giyelim o gün.

http://istihbaratalani.wordpress.com/…nemli-siring/

(bkz: 21 mart dünya down sendromu farkındalık günü)

edit: link ve de bkz
  • içindekinin nazikçe dışa vurumudur. renk herkese lazım. oğlumun deyimiyle kararık kararık renkler giyiyoruz hepimiz..
  • bu kişi benim efendim. tüm gün takım elbise bilimum gömlek pantolon kombinleriyle yeterince ciddiyim zaten. kısa çoraptan nefret ederim. babet çorabına girmeyeceğim bile. ama rangarenk, değişik desenli çoraplara hastayım resmen. yaklaşık 6 aydır koleksiyon gibi topluyorum. buarada aldığım olumlu yorumlarda cabası.
  • bunu giyen de alenen palyaço gibi oluyor. bizde biri kırmızı diğer elemanın yeşil çorap giydiği günler olmuştu. kızın biri de atladı hemen:
    -ayyyy ne tatlısınız öyle!

adamların gökkuşağı gibi giyinmiş neresi tatlı lan bunun.
  • tüm çoraplarım renkli. hepsini kendi evlatlarım gibi seviyorum tek tek. bi insan çorapla arasında bağ kurabilir mi. ben kurdum valla. her gün işe giderken seçiyorum dolaptan bir tane. çok iyi hissettiriyor, tavsiye ederim. kurtulun şu sıkıcı siyah, gri çoraplardan. bari ayaklarınız renkli olsun. hiç kimse görmüyor ama olsun. bir gün gün içinde bir arkadaşın evine gideriz ya da ne bileyim bi taziye evine gitmek gerekebilir, orada ayakkabılarımı çıkardığımda herkes renkli çoraplarımı görmüş olacak. aaa bakın ne güzel diyecekler. o günün hayaliyle yaşıyorum.
  • ileride düz beyaz duz lacivert ve düz siyah gibi takim elbise çorapları hariç tum çoraplarımın renkli olacagini umuyorum. allah şaşırtmasın bu zevkimden :)
  • tarz detayda saklıdır efendim, kimsenin derdi değildir. özellikle de sıkıcı kurumsal ortamlara kendi tarzını ve neşesini getiren erkektir. bir de yakıştırabiliyorsa puan kazanır.
  • gördüğümde tebessüm etmekten kendimi alıkoyamadığım erkeklerdir.

nerede, hangi statüde çalıştığına aldırış etmeksizin ayağına geçirdiği o renkli çoraplarla tüm dünyaya savaş açabilir, adeta bir star wars kahramanı olabilirmiş gibi geliyor. aşırı sempatik buluyorum, çorapdaş olmak istiyorum.
  • az önce justin bieber özentisi bir erkek üzerinde gördüğüm , gri eşofman altına sarı çorap giyerek kahkaha atmama neden olmus insandır.
  • lgbt erkeklerinde ve kadinlarinda ilk olarak gormustum, kimse buna deginmemis. evet bizde kirmizi mavi sari corap giyeriz ama o tarz lgbt cagrisimi yapiyor gibi geldi giyince.