şükela:  tümü | bugün
 • harun kolcak konuk oldugu icin ilk defa izledigim program. fakat adam kirgin degilim, hayati olumlu yasamak istiyorum dedikce "hastaneye gelmeyen oldu mu , aramayan oldu mu, kimler sizi uzdu" diye sacma sorular sormaya devam ediyorlar. yav adam ölumden donmus, gelmis oraya diyor "herkese sevgi besliyorum", hala kavga derdindeler. beni baydi izlerken harun kolcak iyi kalkip gitmiyor. yok ya gidip belgesel izlemeye devam ediyim en iyisi.
 • haset ve kinden gözü dönmüş, içi dışı fitne dolmuş, kötü kalpli 2 cadının sunduğu sabah programı. kadınların işini yaptıklarını, işini iyi yaptıklarını falan sanmıyorum bence gerçek kişilikleri böyle doğru işe yönelip en içerideki haseti paraya çevirmişler. yoksa bunlar mahalle teyzesi olsa dağıtmadıkları yuva kalmazdı. kurgu evlilik programları bile daha güzel, en azından kurgu.
 • isimlerini bilmediğim iki sunucusunun leş ötesi leş olduğu magazin programı. fesat gerzekler.
 • birbiriyle sevimsizlikte yarışan, hangisi daha itici hangisi daha çirkin karar veremediğim iki kadının sunduğu dedikodu programı.
 • bende istiyorum şöyle bir program sunmak. hayır bir de sunucuları sabahın köründe geliyoruz buraya, haftanın beş günü çalışıyoruz aslında bizim mesaimiz sonsuz triplerine girmiyorlar mı, en çok ona bitiyorum. sanki 32. gün'e sanki siyaset meydanı'na hazırlanıyorlar bana! başka kanallarda, türlü versiyonları var ama en kaknemleri şu programdaki iki abla. bir de gözleriyle hipnoz mu ediyorlar, ne ediyorlar, denk geldim mi kalakalıyorum!
  tanım; kanal d 'de yayınlanan, sabah sabah magazine doymalar konseptli program.
  edit;sunucularının yaptığı işi ben istiyorum, ben talibim. magazinden hiç şahsen tanıdığım olmadığından; daha vurucu daha kırıcı olabilirim. nasılsa programdan sonra bıdı bıdı edecek ünlümsü kankam filan yok diyerek; acayip yardırabilirim yani yapımcılar bence düşünün beni, raitinglere doymayabiliriz!
 • bazı yazarların emirleri üzerine "biğinmidim" diyip geçecekmişiz.

  yok ben öyle yapmak istemiyorum ama.

  hayatımda gördüğüm en berbat ikilinin sunduğu, en berbat magazin programı. şahsen o kadınlardan da iğreniyorum, o kadınları savunan bu saçma programı harika bulan, eleştirilmeye tahammülü olmayan satılık kezolardan da iğreniyorum.

  sanırım yeterli olmuştur.
 • görüp görülebilecek en itici iki tane kadının sunduğu programdır. nerden baksan rezalet nerden baksan pislik. o titrek, vik vik sesleri bile çıldırtmaya yetiyor. bunlar kimin torpillisi yahu. insan programını biraz tatlı sunar, programa espri katar, ne bileyim sabah programı lan bu huzur vermesi gerekir biraz.
 • kanal d de yayınlanan magazinpprogramı.
  ben bu programla ilgili şunu söylemek istiyorum
  hayatımda bu kadar kadın düşmanı bir program izlemedim. x kadın bilmem kimle birlikte demeden önce "2 çocuk annesi, bilmem kimle birlikte olduktan sonra başkasıyla mi" sana ne lan anne olmasından. bilmem kim kendinden x yaş küçük adamla beraber "yok efendim yaş farkı" ve en önemlisi bilmem hangi kadın daha önce evlenip boşanmış, dul ama adam evlenmemis hiç. ya arkadaşım senin ülkende aynı bankta iki liseli yanyana oturdu, okul müdürü de ailesine söylemekle tehdit etti diye kız öğrenci intihar etti. ya siz nasıl ağzından çıkana dikkat etmezsiniz? ya erkek bir sürü kadınla birlikte olduğunda "ama o dul" diyo musunuz? kendinden genç biriyle birlikte olan erkek için "annesi küstü, inanılmaz yaş farkı" falan diyo musunuz?
  resmen sinir harbi yaşıyorum. ha neden izliyorum? gözüm kaydı sonra da daha ne kadar batacaklar diye takip ettim.
 • 2. sayfanın hortlamışı. kanal türk kapanınca en çok bunların gidişine sevinmiştim, gene hortladılar aq.
 • her konuşmalarından kötülükle beslendikleri belli iki itici kadının sunduğu program. bir kaç kez denk gelip izledim. ünlülerin eleştirilecek bir yanlarını bulduklarında acaip mutlu oluyorlar ve olayı uzattıkça uzatıyorlar. televizyona çıkıp milleti yargılama hakkini nerden buluyorlar acaba. seviyeli olduğu surece magazini takip ederim ancak bunların yaptığı magazin yapmak değil kötülük saçmak.