• harun kolcak konuk oldugu icin ilk defa izledigim program. fakat adam kirgin degilim, hayati olumlu yasamak istiyorum dedikce "hastaneye gelmeyen oldu mu , aramayan oldu mu, kimler sizi uzdu" diye sacma sorular sormaya devam ediyorlar. yav adam ölumden donmus, gelmis oraya diyor "herkese sevgi besliyorum", hala kavga derdindeler. beni baydi izlerken harun kolcak iyi kalkip gitmiyor. yok ya gidip belgesel izlemeye devam ediyim en iyisi.
  • haset ve kinden gözü dönmüş, içi dışı fitne dolmuş, kötü kalpli 2 cadının sunduğu sabah programı. kadınların işini yaptıklarını, işini iyi yaptıklarını falan sanmıyorum bence gerçek kişilikleri böyle doğru işe yönelip en içerideki haseti paraya çevirmişler. yoksa bunlar mahalle teyzesi olsa dağıtmadıkları yuva kalmazdı. kurgu evlilik programları bile daha güzel, en azından kurgu.
  • isimlerini bilmediğim iki sunucusunun leş ötesi leş olduğu magazin programı. fesat gerzekler.
  • birbiriyle sevimsizlikte yarışan, hangisi daha itici hangisi daha çirkin karar veremediğim iki kadının sunduğu dedikodu programı.
  • bende istiyorum şöyle bir program sunmak. hayır bir de sunucuları sabahın köründe geliyoruz buraya, haftanın beş günü çalışıyoruz aslında bizim mesaimiz sonsuz triplerine girmiyorlar mı, en çok ona bitiyorum. sanki 32. gün'e sanki siyaset meydanı'na hazırlanıyorlar bana! başka kanallarda, türlü versiyonları var ama en kaknemleri şu programdaki iki abla. bir de gözleriyle hipnoz mu ediyorlar, ne ediyorlar, denk geldim mi kalakalıyorum!
    tanım; kanal d 'de yayınlanan, sabah sabah magazine doymalar konseptli program.
    edit;sunucularının yaptığı işi ben istiyorum, ben talibim. magazinden hiç şahsen tanıdığım olmadığından; daha vurucu daha kırıcı olabilirim. nasılsa programdan sonra bıdı bıdı edecek ünlümsü kankam filan yok diyerek; acayip yardırabilirim yani yapımcılar bence düşünün beni, raitinglere doymayabiliriz!
  • 2. sayfanın hortlamışı. kanal türk kapanınca en çok bunların gidişine sevinmiştim, gene hortladılar aq.
  • kanal d de yayınlanan magazinpprogramı.
    ben bu programla ilgili şunu söylemek istiyorum
    hayatımda bu kadar kadın düşmanı bir program izlemedim. x kadın bilmem kimle birlikte demeden önce "2 çocuk annesi, bilmem kimle birlikte olduktan sonra başkasıyla mi" sana ne lan anne olmasından. bilmem kim kendinden x yaş küçük adamla beraber "yok efendim yaş farkı" ve en önemlisi bilmem hangi kadın daha önce evlenip boşanmış, dul ama adam evlenmemis hiç. ya arkadaşım senin ülkende aynı bankta iki liseli yanyana oturdu, okul müdürü de ailesine söylemekle tehdit etti diye kız öğrenci intihar etti. ya siz nasıl ağzından çıkana dikkat etmezsiniz? ya erkek bir sürü kadınla birlikte olduğunda "ama o dul" diyo musunuz? kendinden genç biriyle birlikte olan erkek için "annesi küstü, inanılmaz yaş farkı" falan diyo musunuz?
    resmen sinir harbi yaşıyorum. ha neden izliyorum? gözüm kaydı sonra da daha ne kadar batacaklar diye takip ettim.
  • olm o 2 gudubet hatunu bu kanal d den yollamışlar. nihayet. hayatımda pek öyle nefret duygusunu barındıran biri değilimdir ama bu ikisinden gerçekten nefret ediyordum.
  • yasasin ki bugun son yayini yaparak yaklasik 1 yildir suren yayin hayatina veda etmistir. dilerim baska hicbir kanalda tekrar karsimiza cikmazlar.

edit: fox tv anlasmasi ile uzduler.
  • başka kanalda karşımıza çıkmama umuduyla sevinen yazar arkadaşlarıma üzülerek bildiriyorum ki kendileri aynı ekip aynı format fox tv ile anlaşmışlar :(
hesabın var mı? giriş yap