şükela:  tümü | bugün
22 entry daha
  • arkadasi ziyarete gittim renoya. karisi aldatmisti bosansam mi naapsam mi diye kara kara dusunuyodu. moral olsun diye, karisi sehir disindayken bi haftasonu gittim ziyarete. gider gitmez eleman beni tahoe golune goturdu. ne manzara ama. daglarin arasinda bir krater golu. gormeden inanilmaz guzelligine. hemen bi mekana gidip atistirmalik bisiler soyledik. iki tane de kokteyl. bi saat bitmeden 2 ser kokteyl 2 ser bira ictik. eleman hafif acildi, dertlendi. hava cok guzel kafalar da guzel. restorandan cikip park alani gibi bi yere gittik. ustumuzde mayo filan yok. bi sekilde sortlarla atladik suya sarhosuz ama ne bicim umrumuzda degil kimse. kocaman volkanik kayalar var golun ortasinda. biz de kayalara cikip cikip suya atliyoruz. benim ayagim kaydi parmaklarimi kestim. arkadas da ziplarken rayban gozlugu dusurdu kaybetti golun dibinde. ciktik, ayildik, benim parmaklar kanaya kanaya epey yol gittik. 3 sene gecmis yara iz birakmadan kapandi, gotum islak sortla oturmaktan pisik oldu, pisik de gecti, bu gun arkadas gozluklerden bahsetti yenisini almis. hatiralar kaldi. karisindan bosanmadi eleman. baristilar. ama soyliyim. aldatmayin sevdiginizi. siktiredin. affettim dese de. kayip gozluk diyince bile aklina gelir omur boyu.