şükela:  tümü | bugün
  • bausch & lomb un bir lens solusyonu cesidi
  • kullanıldığı zaman haftalık protein temizliği gerektirmeyen lens solusyonu.
  • en ucuz lens solusyonudur bu arada..
  • kutularının içine zahmet edip lens kaplarını da koymaya başlamaları gözlerimizi yaşartmış olan bausch and lomb markası.
  • şimdiye kadar kullandığım bir kaç tane solüsyon markasından en boktan olanı. ilk bir kaç saat gayet güzel fakat 4-5 saatten sonra batmalar, kurumalar başlayabilir ve feci rahatsız eder gözü. ucuz olmasından kaynaklanıyor sanırım. ya da sadece benim gözüme puştluk yapıyor bilemiyorum.
  • bausch and lomb adli lens solusyonu ve lens markasinin, kutusunun icinde hicbir zaman lens kabina rastlamadigim, yumusak kontakt lensler icin urettigi lens solusyonu cesidi*. ucuz olmasinin nedeni de zaten bu. icinde lens kabi da barindiran "default" bausch and lomb'dan baska bir farki yok,*. ha bir de, r ve n buyuk harftir. sisesi de mavidir.
  • 13 milyonluk küçük ve 17 milyonluk büyük boyu bulunur bunun. eskiden çıkıyordu belki ama ben göz doktorlarındaki promosyonları dışında içinden lens kabı çıktığını görmedim. ayrıca da 2 ayda bir lens kabı değiştirmenin bir manası olmadığından çıksaydı da gereksiz maliyet derdim ayyrı.
  • alınmaması gereken soluyson.

kazayla yine bausch and lombun daha pahalı modelini aldığınızda aradaki farkı anlıyor, 1 ay rahatlık için 3-4 milyon farkı vermeyi önemsemiyor insan.
  • kapağı bir kez açıldıktan sonra ne kadar sıkı kapanırsa kapansın solüsyonu dışarı sızdıran bir şişesi vardır aynı zamanda.