• şarkıların akorlarının ve haliyle de sözlerinin bulunduğu bir türk internet sitesi.

özellikle gitara yeni başlayanlara önerdiğim bir site olmasının sebebi özellikle şarkıları uygun tonlara göre transpoze etmekte sağladığı kolaylıktır. bir sorun oldu mu en geç 1 saat içinde facebook sayfasından cevap vermeleri de güzel olmuştur, bu şekilde devam etmelerini diliyorum.
  • birkaç yıldır gitgide artan sıklıkta google'da önüme düşüyor. sade tasarımı, ultimate-guitar.com tarzı özellikleri hatta onda olmayan güzellikleri ("ikiye böl" gibi muhteşem bir özellik mesela) şapka çıkarılacak türden. yapanlara helal.

yalnız henüz https yok. düzelene kadar kayıt olmak ya da giriş yapmaktan kaçınmak lazım: https://twitter.com/…esci/status/914338622211584000
  • farklı arayüzü ve sadeliği sayesinde gitara yeni başlayan ya da "şu an ne söylesem de kıçımı yırtmasam" diyen akdeniz akşamlarından sıkılmış ve internette akor ararken "aa bu şarkılar da varmış" diyen gitaristleri sevindiren ve alternatif aratmayan akor/gitar platformu. yapan arkadaşların eline sağlık diyor ve mikrofonu kendime uzatıyorum.
  • arkadaş ortamında elime gitar tutuşturduklarında ne söyleyem ne söyleyem derdinden kurtaran, geniş içeriğiyle beni darda bırakmayan, transpoze etmeme olanak sağlayan cağnım sitedir.
  • burada bulunan akorların %75i yanlış
  • neden sezen aksu şarkılarının akorlarına ulaşamıyorum diye iletişime geçmeye çalışıp iletişemediğim site.
  • akorlar sekmesi çok iyiymiş. çaldığınız parçada geçen akorların nasıl basıldığını gösteriyor. başarılı site ama repertuarı biraz zayıf. bir de site mobil tarayıcı için tasarlanmış. geliştirilse akormerkezi.com'a iyi bir alternatif olabilir.
  • akorların yarısından çoğunun yanlış olduğu site. bu ne la allah aşkına? tarkan şımarık yanlış akor

azıcık emek edin, bakın birazcık göz gezdirdim, doğrusunu paylaşan müzik emekçileri de var. tarkan şımarık doğru akor

tarkan sadece bir örnek. yüzlerce, belki de binlerce böyle yanlış akor var.
  • akorcu bir gitarist olmadığım için bilmediğim bir websitesi. bir de ritim gitaristim diyip sürekli am ve d basanların uğradığı mekan.
  • başlangıç seviyesinde çaldığım için çok beğendiğim, neredeyse her şarkıda akor bilgime uygun kombimasyonu bulduğum site .
hesabın var mı? giriş yap