• in flames'in 2 eylul 2002 tarihinde cikacak olan yeni albumu. simdilik track list ve gece ruyalarima giren ak sakalli bir dedenin "inanilmaz bir album olacak" demesi disinda (manyak degilim, seviyorum sadece bu grubu ileri derecede) bir bilgi yok.
    tracklist vereyim:

01. reroute to remain
    02. system
    03. drifter
    04. trigger
    05. cloud connected
    06. transparent
    07. dawn of a new day
    08. egonomic
    09. minus
    10. dismiss the cynics
    11. free fall
    12. dark signs
    13. metaphor
    14. black and white
  • cloud connected adlı parçaya klip çekimine gelecek hafta başlanıyor..
  • in flames in her geçen albümde daha soft müzikler ve clean vocal kullanması nedeniyle eleştiriler alan yeni albümü...son 4 albümde inanılmaz başarı gösteren grubun bu albümde çuvallayacağını hiç sanmıyorum..
  • bi suru super ve ta$$aklı parça varken, niye ilk klibin cloud connected'a çekildiğini merak etmekteyim.. bir nevi piyasaya göz kırpmamı diye şüphelenmekteyim.. yersiz bir şüphede olabilir benimkisi, bilemiyorum.. (bkz: a blink of an eye)
  • bi de in flames in hakkında "amerika da daha fazla satmak için hardcore yapmış,death metalle alakası kalmamış" yorumlarının yapıldığı yakında çıkacak albümü..
  • dinledim ve beğendim, gayet başarılı bir albüm olmuş. anders'in de belirttiği olayı gözlemledim, evet yine gelişme kaydetmişler. son 2 albüme nazaran gitar ve drum tonları sanki daha temiz master edilmiş gibi geldi bana, dinlemesi zevk veriyor hi-fi kulaklara. clean vokaller de gayet yerinde ve güzel kullanılmış. fırsattan istifade belirtmek isterim ki her tür gelişime açık olan kulaklarıma yaşama gücü aşılıyor böyle şeyler sayın suserlar. zira tiamat'ın amorphis'in my dying bride'ın ve başkalarının değişmesine gelişmesine "yumuşamış" diyenlere çok şahit olduk bu zamana kadar, ama ne oldu? o gruplar aldı yürüdü, onlar gazlı bünyeleri ile gazının içinde kaldı haala mono raks çekim kasetlerindeki cozurtuları dinliyorlar.. yani şahsen biz severek takip ediyoruz... konsere de bekliyoruz...
  • in flames in eski albümleriyle değil tek başına değerlendirilmesi gereken albüm...oldukça deneysel bir albüm..vocallerde baya bir değişiklik var..
  • 2 eylül sabahı saturn'a geldiğini görüp dumur olduğum albüm.
  • manyak gaz bi riffe sahip sıradan $arkı.
  • dark tranquillity'den mikael stannenin "it's kind of what of i expected, it's very different and new for this band. it's one of those albums that will probably disappoint a lot of the old fans but they'll get a lot of new ones, i dig it." diye kısa bi değerlendirmesini yaptığı albüm.
    gördüğüm kadarıyla da gerçekten eski fanlarını üzen bir albüm, ancak zararı yok.
hesabın var mı? giriş yap