şükela:  tümü | bugün soru sor
  • türkiye'de dövme konusunda işini en iyi yapanların başında gelen dövme sanatçısı. yaptığı işlere şuradan bakabilirsiniz:

http://streetbodyart.net/

şunu da ekliyorum heralde halka açıktır:

http://www.facebook.com/mresatgul/photos

ayrıca bir çok ödül almıştır kendisi. öyle "boş gaz veriyo" diyen olur falan.
  • bizim orada oturan reis dsfs. şimdi tabii bu sizi ilgilendirmiyor fakat böyle değerli sanatkâr bi abimizin bizim bi blok yanımızda oturuyo olması çok efsane bi olay bence. adam bildiğin bizim mehmet abi'den alıyo ekmeğini sigarasını, sonra gidiyo milletin tenine bedenine bi şeyler çiziyo. akıl alacak gibi değil. akıl almayacak gibi. vay aq.
  • iş stresinden, istanbulun kaosundan uzaklaşayım diye gittiğim antalyanın bir köyünde bungalov evlerde kaldığım -o da eşiyle benim gibi düşünmüş olacak ki- otelde tanıştım kendisiyle. çok kafa dengi ve mütevazi adamdır. bir gün dövme yaptırmaya karar verirsem üstadın ellerinden olacaktır.
  • sadece üstünden tekrar siyah rengini düzelteceği (tribal dövmemin rengi yıllar içinde biraz açıldı), başka hiçbir işlem yapmayacağı dövmem için 2500-3500 arası fiyat vermiştir.
  • bakırköy marmara çarşısı içerisinde olan sanatçı. bak dövmeci değil sanatçı diyorum (dikkatini çekerim sayın okur).

dolandım dolandım en son bu adama gittim ben. bu adam aklımı uçurdu desem yalan olmaz sanırım. arkadaş, yaptığı işleri türkiye'de başka yapan adam var mı bilmiyorum?

bu adama gidip abi koluma ı love you yaz dersen ya da şöyle omzuma tribal yakışıklı bir şey çiz dersen siktiri çekebilir. uyarmadı deme! adam ben sanatçıyım diyor kısaca.

bu arada 2017 öncesinde kolay kolay kimseye randevu vermiyor, veremiyor. ben gider kafamdakini anlatırım iki saate çizer moduna girmeyin o yüzden. heee benim tuval güzel diye bana güzellik yaptı o ayrı :)

bakın, cidden vücudunuza kalıcı bir şey düşünüyorsanız, önce reşat'a gidip fikir almanız sizin için çok sağlıklı olacaktır.

adam king. söylemedi demeyin.
  • uzun zamandır yaptırmayı planladığım self made man dövmesi için kendimi teslim ettiğim ustadır. bu adam gerçekten net bir sanat icra ediyor. gittiğinizde mutlaka sanat altölyesini ve ödüllerini inceleyin derim.

(bkz: street body art)
  • (bkz: ra's al ghul)
  • gönül insanı, sırdaş, terapist, aile babası, sanatçı, dost, müzik kulağı olan, doğru ve iyiyi bilen, güzel insan, üstad, iyi ki tanıştım diyebildiğim kişi ve son dövmem için ayrıca teşekkür ettiğim zatı muhteremdir.
  • diğer dövmecilerden farkı bu adamın gerçekten bir sanatçı olması. yaptığı işlere baktığınızda farkı gerçekten hissediyorsunuz. dövme neticede ömrünüz boyunca üzerinizde taşıyacağınız bir şey. bilmediğiniz güvenmediğiniz merdivenaltı atölyelere gideceğinize kendinizi bu adama gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.

tek kötü yanı gerçekten çok yoğun çalışıyor. bildiğin devlet hastanesi lan! omuzdan dirseğe kadar* bir dövme için randevu almak istedim 2.5 ay sonraya gün verdi. randevu alacaksanız en az 2-3 ay önceden gitmekte fayda var.
  • gördüğüm kadarıyla işinin en iyilerinden olan dövme sanatçısı. adam o kadar iyi ki arayıp fiyat sormaya korkuyorum.