şükela:  tümü | bugün
 • türkiye'de dövme konusunda işini en iyi yapanların başında gelen dövme sanatçısı. yaptığı işlere şuradan bakabilirsiniz:

  http://streetbodyart.net/

  şunu da ekliyorum heralde halka açıktır:

  http://www.facebook.com/mresatgul/photos

  ayrıca bir çok ödül almıştır kendisi. öyle "boş gaz veriyo" diyen olur falan.
 • iş stresinden, istanbulun kaosundan uzaklaşayım diye gittiğim antalyanın bir köyünde bungalov evlerde kaldığım -o da eşiyle benim gibi düşünmüş olacak ki- otelde tanıştım kendisiyle. çok kafa dengi ve mütevazi adamdır. bir gün dövme yaptırmaya karar verirsem üstadın ellerinden olacaktır.
 • sadece üstünden tekrar siyah rengini düzelteceği (tribal dövmemin rengi yıllar içinde biraz açıldı), başka hiçbir işlem yapmayacağı dövmem için 2500-3500 arası fiyat vermiştir.
 • bakırköy marmara çarşısı içerisinde olan sanatçı. bak dövmeci değil sanatçı diyorum (dikkatini çekerim sayın okur).

  dolandım dolandım en son bu adama gittim ben. bu adam aklımı uçurdu desem yalan olmaz sanırım. arkadaş, yaptığı işleri türkiye'de başka yapan adam var mı bilmiyorum?

  bu adama gidip abi koluma ı love you yaz dersen ya da şöyle omzuma tribal yakışıklı bir şey çiz dersen siktiri çekebilir. uyarmadı deme! adam ben sanatçıyım diyor kısaca.

  bu arada 2017 öncesinde kolay kolay kimseye randevu vermiyor, veremiyor. ben gider kafamdakini anlatırım iki saate çizer moduna girmeyin o yüzden. heee benim tuval güzel diye bana güzellik yaptı o ayrı :)

  bakın, cidden vücudunuza kalıcı bir şey düşünüyorsanız, önce reşat'a gidip fikir almanız sizin için çok sağlıklı olacaktır.

  adam king. söylemedi demeyin.
 • uzun zamandır yaptırmayı planladığım self made man dövmesi için kendimi teslim ettiğim ustadır. bu adam gerçekten net bir sanat icra ediyor. gittiğinizde mutlaka sanat altölyesini ve ödüllerini inceleyin derim.

  (bkz: street body art)
 • (bkz: ra's al ghul)