şükela:  tümü | bugün soru sor
23 entry daha
  • oyunda sadece koşma olayını sevmedim. r3'e basmak pek güzel hissettirmedi ama oyunun atmosferi, grafikleri ve tanıdık mekanların modellemesi mükemmel olmuş. aynı reengine motoru ile re1, re3, re4, dead aim, outbreak ve codeveronica'yı da bekliyorum. bu oyunu re7'den daha çok sevdim. re serisi böyle tps oynanır fps değil.
  • one shot demosunu biraz önce bitirdim. oyun gerçekten muazzam hissettirdi. zombiler gerçekten zor ölüyorlar. atmosfer çok güzel hissettirdi. mekanlar benzeşse de haritada baya farklılıklara gidilmiş. iyi de olmuş.

çıkmasını sabırsızlıkla beklediğim oyundur.
  • demoyu hem playstation 4'te hem de dizüstü bilgisayarımda bitirdim. 30 dakika çok kısa olmuş maalesef. onun haricinde grafikler, oynanış, atmosfer çok başarılı. zaten red dead redemption 2 haricinde bu kadar merakla beklediğim çok çok az oyun olmuştur. aylardır oyunla ilgili bulabildiğim her videoyu izledim ve demo da beni şaşırtmadı: taş gibi bir oyun geliyor inşallah

son olarak şuna değinmeliyim: mermi sayısı çok güzel ayarlanmış demoda deneyim edebildiğim kadarıyla. ne çok az ne çok fazla, iyi bir denge kurulmuş. onun haricinde oyunun gerilim seviyesini de "iyi" buldum. bir de zombilerin organlarının kopması olayı var ki en mantıklısının zombilerin dizlerine ateş ederek tek bacaklarını koparmak olduğunu sanıyorum

tanım: devil may cry 5 ve metro exodus ile birlikte bu yıl en merakla beklediğim oyun
  • 30 dakikalık demosuna doyamayanlar için süre sınırını kaldıran trainer: https://www.mediafire.com/…2 demo trainer-crack.zip

demo gerçekten harika olmuş. oynarken capcoma sövdürüp "yıllardır yapacağınız şuydu amk. bu kadar mı zor şu oyunu yapmak" dedirtiyor. oyunda herhangi bir yenilik veya yaratıcılık falan yok. bildiğin eski resident evil' lardaki formülü yeni nesle uyarlamışlar o kadar. ki yıllardır tek yapmaları gereken de buydu.

resident evil oyunlarının o eski atmosferik bol puzzle' lı ve gerilimli oynanış formulü hiç de modası geçmemiş gayet güzel işleyen bir formüldü, neden vazgeçmişlerdi bundan anlamamıştım zaten. en son resident evil 4' te görmüştük bu oyun tarzını. neyse geç olsun güç olmasın.
9 entry daha