şükela:  tümü | bugün
  • ah ah nerde o eski resident evil'lar, remake versiyonları da olmasa...
  • dimitrescu'nun zindanında kapıyı açalım derken sağ eli aldı orospu...
    şimdi bi akşam olsun, eve gideyim de şu orospunun icabına bakıyım
  • sistemi toplar toplamaz yumulacağım ilk oyun.

bir resident evil hastası olarak (re4 gözbebeğimdir) resident evil 7'den itibaren zombi temasını bırakıp daha çok paranormal bir temayı seçmeleri hoş oldu.

her ne kadar yedinci oyuna ısınamasam da, bu oyunda yaptıkları şeyler daha ilgi çekici.

yakında geliyorum bebeğim.*
  • resident evil 7 kadar korkutucu değil. grafikler şahane olmuş. daha çok insana hitap edebilmek için aksiyona da abanmışlar. ama yine de güzel vakit geçirtti. bir sonraki oyunu merakla bekliyorum. çok karşılaştırma yapmadan oynarsanız daha çok zevk alabilirsiniz. en azından mass effect üçlemesi ardından gelen andromeda saçmalığı gibi değil. bir de bu yönden düşünün.

hala oynamamış olanlar varsa bu sözüm kulağınıza küpe olsun. avladığınız hayvan etkerini sakın ola satmayın. eminim ki eti pişirebilmek için oyuna sıfırdan başlayacak olanlar var. o yüzden siz siz olun yemek yapması dalgası aktif olana kadar etleri saklayın.
    not: tabi ki sıfırdan başlamamadım. ölenle ölünmüyor dostlar.
  • crack beta testi yapilan oyun
    yakinda malum ortamlara duser
  • pc için malum ortamlara düşen oyun. empress tarafından kırılmıştır. indirip denedikten sonra edit gelecek.
  • şöyle bir şaheseri eğer aylık geliriniz yoksulluk sınırının üstündeyse, crackli oynamakla gidip birinin kolundan bileziğini çalmak arasında zerre fark yok. ( fakirsen çalabilirsin anlamı çıkmasın, bizim de gençliğimizde cebimizden bir döner parası bile çıkmayan zamanlar oluyordu, o zamanlar başka çaremiz yoktu, cahillik vardı, oyun kültürümüz bilincimiz yoktu, şimdi bir playstation oyununu full fiyattan alarak diyetimi ödüyorum)

gamer'san; ileriki yıllarda daha kaliteli oyunlar görmek istiyorsan, üzerinde resident evil village gibi her detayıyla kılı kırk yararak uğraşılmış emeği zerresine kadar hissettiğin aaa+ bir oyun oynamak istiyorsan bugün bu oyunlara para vereceksin kardeşim. bunu enayilik olarak görenler var hala 2021 yılında. iyi ki azınlıktasınız ki hala bu oyunları çıkarıyorlar.

bu arada oyun fiyatlarının pahalı olmasının nedeni de bu crack bekleyen kesimdir. urfa'da memurun elektriğe verdiği paranın izmir'den fazla olmasının sebebinin o bölgede yoğun kaçak elektrik kullanımı olması gibi. ben 110-120 lira öderken urfa'da çalışan arkadaşım 180 lira ödüyor minimum. sebebi bu kaçakçılar işte.

bu crack bekleyen kesime sorsan urfa'da kaçak elektrik çekenlere ana bacı söverler.
  • an itibariyle malum ortamlarda boy gösteren oyundur.

empress'in askerleriyiz. kendisine tapıyoruz. oyun on numara çalışmaktadır.
  • malum ortamlardan indirip oyuna girmeyi başaran oyuncular varsa,bana da yardımcı olabilirler mi acaba?

oyunun crack dosyalarını kurulu olduğu klasöre attım.
    oyunu yönetici olarak çalıştırdım normal olarak çalıştırmamın yanında
    virüs ve tehdit koruması ayarlarını da kapattım virüs programı da kullanmıyorum acaba güvenlik duvarını da kapatmam gerekiyor?

bunların hepsini denememe rağmen olmadı.

başka ne yapabilirim?yeşillendirirseniz çok minnettar kalırım.
  • resident evil serisiyle hiç alakası olmayan benim dost kayaoğlu kanalında incelemesini izleyerek meraklanmamı sağlayan oyundur.

her şey iyi hoş da; sevgili suserlar yardım edin bana, ya bu resident evil muhabbeti umbrella adındaki bir şirketin çıkardı virüs muhabbetiyle olmuyor muydu. bu fantastik kötü adamlar ne alaka oluyor?

sanırım sıfır iq sorusu sordum ama olsun *