şükela:  tümü | bugün soru sor
  • gökhan özen'in aynı adlı albümünden güzel bir çalışma.

resimler hayaller paramparça
    senin de gözlerin uzaklara öylece
    dalmıyor mu hiç söyle...

kim haklı kim suçlu
    bir garip ararken yitirdik, hikayemiz böyle
    ne biliyorsun kim güler sonunda
    bir ömür boyu yalnızlık galip belki de...

sana kalmaz, kime kalmış ki
    bu malla mülkle kandıran dünya, oynak (kalleş) böyle
    değişiyorsun, yitiriyorsun
    sen bizi günden güne...

resimler hayaller paramparça
    senin de gözlerin uzaklara öylece
    dalmıyor mu hiç söyle...
  • doğru adı resimler ve hayaller* olan gökhan özen'in yeni klip şarkısı. yiğidi öldürüp hakkını veriyorum, ilk defa beğendim bir şarkısını. olmuş.

yalnız gökhan özen'in özellikle nakarat kısmında cem adrian vokalinden* ne kadar etkilendiğini fark etmemek mümkün değil.
  • fazlasıyla murat boz esintileri taşıyan yapış yapış gökhan özen şarkısı. bi takıldı mı diline kurtulmak mümkün değil..
  • niyedir bilmem bana sonbaharı anımsatan gökhan özen'in beğendiğim ender şarkılarından birisi.
  • arka vokal olarak kesinlikle bir ince hatun sesi kullanılması gereken parça. denedim, çok güzel oluyor.
  • vallahi güzel şarkı.
    gökhan özen buğulu ve puslu bir hava katmış şarkıya tam olmuş...
    hele gece dinliyorsanız pek bir etki ediyor bünyeye... o civciv diyen gökhan özen'den eser yok. adeta olgun bir adam söylüyor parçayı. şukela efendim.
  • gökhan özen'in ömrü hayatında yapıp yapabileceği en güzel şarkı. ayrılık tema'lı bir film çeksem kesin ost 'sinde yer alırdı.
  • gökhan özen'in gezegen mehmet'te 6-7 ay süren bir çalışmanın sonucunda şekillendiğini söyledi. şarkı guzeldir guzel olmasına ama aynı tezatlıkta kötü bir klibi vardır.
  • yıl olmuş 2011. tv'de ya da sağda solda ne zaman gökhan özen adına veya klibine rastlasam, koca gün bu adamın bu şarkıyı nasıl yapabildiğini düşünüyorum. zehir oluyor günüm. velhasıl pop müziğin de zaman zaman çok güzel olabileceğini anlatan bir çalışma. güzel.

uzaylılar yapmış olabilir bence.