şükela:  tümü | bugün
  • yeniakit'in ekşi sözlük hakkında yapmış olduğu bir haber. haber şu şekilde başlıyor

""ahlak dışı gündem başlıkları ile toplumsal yapıyı çöküntüye sürükleyen ekşi sözlük bir skandala daha imza attı. sitede tek gecelik ilişki yaşamak isteyen namussuzların ilan vermesi için başlık açıldı. skandal başlık site yönetimi tarafından kaldırılmazken, kadını ve erkeğiyle bazı sözlük kullanıcıları, resmen kendilerini pazarladı""
    1
    2
    3
    4
    çok ahlaksız ve namuzssuz muşsunuz ekşi sozluk sakinleri
  • arap tohumlarının başlığı. arapların ne işi var bu ülke de anlam veremiyorum.
  • (bkz: millet aç aç)

ulan kerhaneciler sizi bakin ne yaptiniz, adamlar kiskanmis. saniyorlar ki eksi sözlük hep seks.
  • haksızlık etmişler; daha çok erkek pazarı burası.
  • bunlara sövmek bile yazık!!!
  • haklı oldukları kısım: evet bence de abazanların başlıkları özellikle günün belli bir saatinde coşma gösteriyor. bilmem ne veri tabanı, bilmem ne ilanları, vesaire.

haksız oldukları kısım: size ne amk. bir siz ahlaklısınız geriye kalan herkes ahlaksız. kimse kimseyi taciz ve rahatsız etmiyorsa üçüncü kişiye bok yemek düşer.
  • adamların eline fırsat verirsen onlar da kullanır böyle başlıklar açılmasın o zaman
  • lanet olsun benim ilanım yerine avukatın ilanına yer vermişler.

birde şu toplumsal yapıyı çöküntüye sürüklemek derken, hangi toplumsal yapıdan bahsediyor acaba?

edit: kadın pazarı demiş ama saptan geçilmiyor. nerede o kadın ilanları, ben mi kaçırdım yoksa.
  • kadınların olmadığı başlık (bkz: balta limanı)