şükela:  tümü | bugün
  • kötü mizahın yeni adresi. zaytung'dan ayrılan ekip buradan da ayrılmış, şimdi türkçe bilmeyen birkaç kişi tarafından idare edilmektedir.
  • türkiye'nin eli yüzü temiz yeni mizah sitesi. logosu aslan görünümlü koyundur. test yayınındadır kendileri. detayları da aşağıdaki gibidir.

20'den fazla seri zaytung yazarının bir araya gelerek kurduğu yalan dolan şey. bilenler için kadroyu kabaca sayarsak; "sivrisinek2" " "lombak" "kankee" "pamir01" "ugr" "hakanacay" "gaal" "halmuh zeyt" sefa cimin, chelal, gökay baran vs.

zaytung'da eksik bulduğumuz bazı şeyleri tamamlamış gözüküyorlar.

meclis tv yayın akışı, iddaa kuponu, seri ilan, tarihte bugün ve hava durumu gibi yeniliklerle gelmiştir.
  • bugüne kadar ego tokluğuna zaytung'a haber yazanların (bence en yeteneklilerinin), karın tokluğunu da gündeme almaları sonucu ortaya çıkan mizahi haber sitesi. site, tasarım açısından muadillerinden çok daha iyi olmuş. ancak ufak tefek problemler görülebiliyor. yeni oldukları için bunları da zamanla düzeltirler diye düşünüyorum. içerik açısından da oldukça kaliteli.

tarihte bugün kısmındaki şu haber güldürdü:

--- spoiler ---

30 kasım 1872 : dünya futbol tarihinin ilk karsılaşması olan iskoçya-ingiltere maçı henüz gol icat edilmediği için 0-0 bitti.
    --- spoiler ---
  • mizahın şakası olmaz sloganıyla yola çıkmış yeni resmi gastemiz.
  • ilanlar kısmı çok hoş, tasarımını da beğendim, göz yormuyor. başarılı olmalarını diliyorum zira bu işler zor, para için yapılacak bir iş değil, sevdikleri için yaptıkları belli.

seri ilanları çok başarılı buldum.

--- spoiler ---

satılık fare

2 tuşlu. sağ tıkı bozuk. ortadaki tekeri kışlıktır, yeni taktırdım.
    --- spoiler ---

--- spoiler ---

boy aynası ( 1.80 cm)

1.50 cm boyundayım. nişanlım terk ettikten sonra 15 kilo aldım. depresyondayım. kendim dahil kimseyi görmek istemediğim için satıyorum.
    --- spoiler ---
  • keşfettiğim günden beri zaytung okumayı bıraktım. bence mizahta aranan taze kan şimdi bulundu. zaytung'un bunu yaptığını düşünmüştük önceleyin ama; kendini tekrar etmesiyle, gerçekten mizah olmayan yayınlar yapmasıyla popüleritesini yitirmişti nezlimde.

umarım uzun süreli olurlar, zira iyi mizaha ihtiyacımız var.

ayrıca ilerleyen zamanlarda android ve ios uygulamaları çıkarırlarsa, tadından yenmez.
  • kendi türünde tek olan zaytung'a ciddi bir rakip olarak çıkmış güzel ve eğlenceli site. özellikle haberler başlığında yazılanlar çok yaratıcı ve komik.
  • "ama bu haber zaytung'a yakışmadı"cı hıyarların keşfetmemesini umduğum site.

bunun mizahı mı yapılırmıymış, hassiktir lan!
  • zaytung'a sonunda rakip çıkmış site, okudum komik ve başarılı buldum, özellikle bu
  • sözlük sayesinde tanıştığım bir site, bayağı başarılıymış, favorilere eklendi..

--- spoiler ---

ana okullarına din dersi koyulması için önerge veren eğitim bir-sen genel başkanı ahmet özer, anne karnında da embriyoya klasik müzik yerine hutbe dinletilmesi gerektiğinin altını çizdi...

--- spoiler ---