şükela:  tümü | bugün
  • aynı gece çılgın bir seks , mutlu bir gece.
    kına , nişan düğün, balayı. ..
    kocişimle pompalar...
    düzenli masturbasyon aşamasına evrilme. ..
    seni tanıdığım güne lanet olsun'lar...
    restoranın yerini yemeksepeti'nin alması, kemanın göte , mumun ama kaçmasıyla son bulacak çok farklı hep aynı çılgın bir hikaye.
  • =150 bin
  • benim için berbat bir hatıranın beş öğesi. altıncısı kemancı olarak ben idim.

bir arkadaşımın kuzeni sevdiceğine böyle bir sürpriz hazırlamış. benden de keman çalmamı istediler. beyefendiyle telefonda konuştuk zaman mekan bilgisi vs. paylaştı ve son yıllarda çalınmazsa kavga çıkacak olan fikrimin ince gülü şarkısını çalmamı rica etti. şarkının adını ne zaman duysam fenalık geçiriyor olmama rağmen gülümseyerek “tabii çalarım, keyifle.” dedim. nasıl keyifle gel bir de bana sor... muallim ismail hakkı bey bu şarkıyı bunun için bestelemiş olamaz.*

geldik teklif anına; beyefendi cebinden yüzüğü çıkardı, diz çöktü ve romantik bir sürü cümlenin ardından “benimle evlenir misin?” sorusunu sordu. bu esnada hanımefendi şaşkınlık içinde ve gülümseyerek etrafa bakıyor, ben romantik romantik(!) fikrimin ince gülü çalıyorum. bir süre sessizlik, ardından hanımefendinin cevabı: “geri zekalı mısın? daha 1 ay oldu ne evlenmesi?!”

ben donup kaldım tabii. şarkıya mı devam etsem, ölürsem kabrime gelme istemem mi çalmaya başlasam? bilemedim. ortalıkta ölüm sessizliği elbette. hanımefendi çantasını alıp gitti, beyefendi toparlandı ayağa kalktı. arkadaşları oradaydı da yardımcı oldular ilk şoku atlatmasına.

bu iki arkadaş sebebiyle adım uğursuza bile çıktı arkadaşlarım arasında.* o günden beri her böyle bir iş teklifi geldiğinde “kesin evet denecekse çalarım.” diye cevap veriyorum. bu da benim ilk gençlik travmalarımdan. düşün arkadaş kemancıların yakasından!*
  • bir tık üstü restoran yerine tekne tutup havai fişek patlatmak. gerçekten çok orijinal bir fikir kimden çıktıysa.
  • ezik ve klişe evlilik teklifinin yapıtaşları arasındadır. biraz karakteriniz biraz ruhunuz olsun aq her şeyi instagram için yapmak/yaşamak zorunda değilsiniz azıcık farkınız olsun diğer insanlardan.
  • +holosko
  • sonrası
    nişan - düğün - evlilik - çocuk - ölüm

borç ödemekle geçecek olan, bomboş yaşanmış bir hayat.
  • sonrasında

mutfakta leş masa + tasarruf ampül + arabesk mp3 + tekme tokat + boşanma
  • adamın biri bir restoranda bir şeyler çiziktirip tek başına yemek yerken elektrikler kesilmiş. dükkan sahibi de millet karanlıkta kaldı diye mum getirmiş. o sırada yemek yiyen kişinin kalemi yere düşmüş. yerler karanlık olduğundan diz çöküp onu ararken bi yüzük bulmuş. yüzük de sen tut gyges’in yüzüğü çık!! adam onu ters çevirince görünmez olduğunu fark etmiş ve hemen kötülükle mücadele eden bi süper kahraman olmaya karar vermiş. bu adam aslında franz kafka’ymış!!! her olayda zorro gibi imzasını bıraktığı ve imzası da k. olduğu için insanlar zamanla onu keman diye çağırmışlar. hikaye de burada bitmiş!!!

verilen bileşenleri kullanarak dibine kadar saçmalamak için uğraştım, yine de bi evlilik teklifi senaryosundan daha az geri zekâlıca oldu.
  • adı geçen başlığı okurken tüketici kredisi çektim.