şükela:  tümü | bugün
  • gerek kaburga dolmasının içinden çıkan tek taş yüzük detayıyla gerekse konfeti patlatılınca korkudan bayılan garson detayıyla yarım yarım yarmış evlilik teklifidir.

gençlerimize mutluluklar dileyerek linki aşağıda paylaşıyorum.

https://www.instagram.com/p/betye-elmfb/?hl=tr
  • bok gibi evlilik teklifidir.
    az daha izlesem kadını adamın kolunun altına koyup postalayacaklar diye düşündüm.
  • yarım yarım yarmamış evlenme teklifidir. onu bırak tebessüm bile etmedim. kim napıyor, niye bayılıyor anlam bile veremedim.
  • czn burak denen kişinin son eseridir (!)

sanırım o da 9gag'e şu sıralar yüklü meblağlarda para yediriyor reklam için

saltbae gibi ona da smileybae etiketi yapıştırdılar.

bullshit!
  • yere çöküp çeşitli şaklabanlıklar içinde müstakbel eşine evlilik teklifi eden saçları toppikli beyefendi sözlerim size.

yarın boşandığınız zaman o bebek, o masum, o her şeyden çok sevdiğin eşin senden nafaka istemekle kalmayıp, aynı zamanda oturduğun evi de elinden almak istediği zaman bu güzel günlerin aklına gelmeyecek mi? dur ben söyleyeyim, gelecek dostum. işte o zaman masraf oluyor diye kafana döktüğüm o toppik’i bile bırakıp, eski eşine para yetiştirmek için dazlak gezmek zorunda kalacaksın.
  • teklifi aşçı yapacak sandım meğer diğer dallamaymış başrol oyuncusu.
    gerçekte böyle bir evlilik teklifi de yoktur muhtemelen. video kaydı alıp herkes işine gücüne dönmüştür.
    neresinden baksan ahmakça neresinden baksan sahte, yapay.
    bence rezalet başlıklarıdır bunun yeri.
  • czn burak ve hatay medeniyerler sofrası viralidir.(bkz: çakma nusret)
  • ahahaha gülmekten küçük abdestimi kaçırayazdığım, gözlerimden yaşlar getiren evlilik teklifi. hayatımda izlediğim en komik videolardan biri olabilir. karikatür canlandırması gibi hadise. kısa bir aforizma bırakıp kaçmak istiyorum.

"teklifi kaburga dolmasıyla yapılan evlilik tangoya benzer, dolma bitince müzik susar. "
    "pilavından da koy aşkım!"
  • ben garsona inme indi sandığım tekliftir. öyle bayılma taklidi mi olur.

şef yönetiyor, yüzüğü tak falan diye, adamı yoldan çevirip “evlenme teklif et” demişler, adam “olur abi” demiş gibi.

allah mesut etsin.
  • reklam manyağı olduk.her yerde karşımıza çıkıyor.şimdi de ekşi'de görüyoruz.zoraki ünlü olmaya çabalamak böyle bir şey sanırım.