şükela:  tümü | bugün
 • samsung galaxy s3 ve samsung galaxy s2 için yazılmış custom rom. özellikle gpu hızlandırması çok başarılı ve ekran geçişleri aşmış. fakat exynos işlemci yazılımları açık kaynak olmadığı için henüz jelly bean için %100 stabil hale gelmiş değil.
 • htc one x telefonuma android 5 yuklememi saglayan custom rom. tek eksigi telefonu kapatip acinca ana ekrandaki kisayollarin silinmesi
 • şu adresteki resmi web sitesi üzerinden türlü türlü telefonlara android 5.1.1 sağlayan rom grubu ve ürettikleri bir araya getirdikleri romların genel adı.

  desteklenen telefonlar, forumlarında bulunabilir.

  note 2 telefonumun son demleri geldi artık derken ilaç gibi gelen arayüzü, android 5.1.1. yenilikleri ve tema detayları ile biraz olsun telefonu kendine getirmiştir. şiddetle tavsiye ederim. pil sorunu biraz olacaktır ilk zamanlarda rahat olunuz efendim.
 • altan körük isimli değerli insan tarafından 2012 de başlatılmış harika projedir. amaçları bütün aosp geliştirici takımlarının ( cm, omnirom, slimrom ,aokp vb.) gelistirmiş oldukları kaynak kodları birleştirerek, bir nevi her ağaçtan bir meyve alıp sepete atarak bizlere sunmaktır. cyanogenmod tabanlıdır, harikadır , hızlıdır , sevilesidir.

  https://github.com/resurrectionremix
 • değil.. bu da stabil değil.. kaçıncı rom bilmiyorum hepsi aynı.. bir yerde ve herhangi bir durumda mutlaka hata veriyor.
 • lenovo vibe k5 resurrection remix nougat v5. 8.1 kullanıyorum. harika birşey arkadaşlar.

  resim 1
  resim 2
  resim 3
  resim 4

  acayip stabil bir sürüm. ilk çıktığı zamanki sürümde saç baş yolduruyordu.

  şuan acayip zevkli olmuş. istediğiniz gibi özelleştirme yapabilirsiniz. nova launcher ve retorik ikon setiyle enfes oldu.
 • telefonunu kişiselleştirmek isteyenler için muhteşem bir rom diyebilirim. mi5'e yükledim kullanıyorum 1 haftadır.

  ota güncellemesi alıyor. xposed sayesinde yaptığım ekranı kilitleyince 2g'ye geçme bunda var. şarja etkisi çok fazla. aynı şekilde konum da ekranı kilitleyince kapanabiliyor. istediğiniz her şeyi kişiselleştirebiliyorsunuz. bildirim panelinin çerçevesinin rengi bile. rom'u yükleyince kendiliğinden rootlu oluyor. xposed benzeri magisk uygulaması yüklü geliyor. içinden xposed'ı da kolay bir şekilde kuruyorsunuz.

  1 ay kullandığım lineage'ten çok iyi ve daha stabil. o kadar diyim.

  edit: magisk uygulaması artık yüklü gelmiyor. yani rootlu olarak gelmiyor. sanırım bazı sorunlar oluştu. supersu'yu flash'layıp devam ediyoruz.
 • muhteşem bir rom. batarya ve porformans için mutlaka denenmeli.
 • üzerine birde yerli bir geliştirici tarafından yazılan pitchblack teması kurulunca tadından yenmeyen rom.

  açıkcası uzun zamandır samsung galaxy s4 gt-ı9500 cihazımın bu kadar hızlı çalışabileceğini düşünmüyordum. pek çok rom denedim ama benim cihazım için en stabil halde çalışan bu oldu. performans açısından yahut kullandığı kaynaklar açısından inceleyecek olursak diyebileceğim tek şey şudur ki az tüketip çok şey sunan bir rom.

  meraklısı için ekran görüntülerimi paylaşmaktan bir çekince duymuyorum.

  home screen
  memory
  storage
  status
 • androide verilmiş en büyük armağan