• yılın en iyi fotoğraflarından birinde, yine türk polisi ve masum vatandaşın yer aldığını gösteren fotoğraf.
  • utanç kaynağıdır.
  • kötü giden takımın ezeli rakipten fark yemesini isteriz ya hani artık takımda bir şeyler değişsin diye. bu fotoğraf da aynı duyguları yaşattı bana.

tüm dünya görsün herkese rezil olalım istiyorum. ülkemiz faşist olarak anılsın dışlanalım istiyorum.
  • polis şiddetini anlatmak için yazılan yüzlerce yazının yapamayacığı etkiyi yapan fotodur. 2013 türkiyesinin özetidir.
  • bir bakanın çıkıp hakkında "polisimiz orantılı güç kullandı" şeklinde açıklama yapacağı fotoğraf. basın açıklamasından önce ayranı fazla kaçırmışsa biber gazına maruz kalan arkadaşa terörist bile diyebilir.
  • türk baharını başlatan fotoğraf olabilir(di).
    olmamasının nedeni sensin, benim, hepimiziz. kıçımızın üzerinde oturmaya devam ediyoruz.
  • şu anda reuters facebook sayfasının kapak fotoğrafı olan fotoğraf. polis artık o kadar alıştı ki biber gazı kullanmaya, önüne gelene gaz sıkabilecek rahatlıkta ve yetkide anlaşılan; tıpkı hiç neden söylemeden üzerinizi araması ve "çıkar lan kimliğini" demesi gibi.

sayfanın linki; https://www.facebook.com/…0161948682&type=1&theater
  • eskiden türkiye ile ilgili böyle haberler çıktığında utanır, yerin dibine girerdim. şimdi ise artık dışarıdan medet umduğum için iyi olmuş keşke diğer olayların da fotorafları yayınlansaydı diyorum.
  • it herif, bu yaptığın insanlık mı? sana emri "direkt kişi üzerine" diye mi verdiler? daha da önemlisi emir var mı?
    sonra vay efendim polisleri neden sevmiyorsun? gel de sev.

utancın fotoğrafıdır.
  • "direnmenin estetiği" bu olsa gerek. gözümü kapıyorum ama bu fotoğraf öylece duruyor zihnimde. şu karedeki direnişe değil biber gazı tank tüfek işlemez... bu çok başka, çok...
hesabın var mı? giriş yap