• kozmetik dediğimiz yüzeyseldir zaten, aynen bu üründe olduğu gibi.. gerçekten yüzeysel değilse sorun, işe yaramaz.
  • şampuanını kullandım ben bunun. 6 ay boyunca aralıksız tomar tomar dökülen saçlardan, öyle ki banyo giderini defalarca tıkayacak kadar dökülmelerden, elimi her saçıma attığımda birkaç telin daha koptuğu bir süreçten söz ediyorum. bu dönemde destek olması için vitamin de kullandım ve mevsimsel denemeyecek kadar uzun sürünce soluğu dermatologda aldım. tabii ki doktor en başta vitaminlerime, demirime vs. bakmak istedi, kan tahlil sonucumda hiçbir anormallik görülmeyince bu şampuanı verdi.

hiçbir şampuanın, saç bakım yağının merhem olamadığı yarama iyi geldi bu revigen. ilk kullanımlardan itibaren gözle görülür şekilde azaldı dökülmem ve 2 haftaya kalmadan nerdeyse sıfır denecek düzeye indi. öylesine alışmışım ki saçlarımın sağa sola yağmasına, inanması güç oldu. bu kadar çabuk sonuç vermesini de beklemiyordum.

sözlükte hakkında yazılan olumsuz yorumları görünce çok şaşırdım açıkçası, ürün bir tek bende işe yaramış olsa gerek. kesinlikle yağlanma gibi bir problemin olmadı fakat bunda geçmişte roaccutane denen ve etkisini gösterirken vücuttaki yağı da kökten ortadan kaldıran ilacı kullanmam da etkili olmuş olabilir.

netice itibariyle revigen, benim gözümde verilecek her kuruşu hak eden bir çözüm kaynağı oldu. tavsiye edebilirim fakat doktorunuza danışmadan yine de kullanmayın derim.
  • başşş...

revigennn...

saççç...

revigennn...

saçınızı... baştan... çıkartır...

gibi saçma sapan bir reklama sahip olan saç çıkardığı iddia edilen şampuan. bence reklam komik olsun, dikkat çeksin istemişler, başarmışlar da.
  • reklamlarında çok hoş bir kız oynuyor bu markanın.
  • şampuanı o kadar kötü kokuyor ki saçlarınızı bu şampuanla yıkadıktan sonra önce hamama gitseniz ardından sultanahmet camisi'nde kırk rekat namaz kılsanız dahi arınamazsınız.

(bkz: ahu tuğba bu lafım sana)
  • oldukça dökülgen olan saçlarım için, dökülmenin ekstrem boyutlara vardığı dönemlerde, revigen tablet kullanıyorum. sabah akşam aldığım bu bitkisel hap, iki gün içinde dökülmeyi belki de yüzde doksan beş azaltıyor. bu sebeple dönem dönem iki hafta ya da on gün kullanıyorum. dökülmeye rağmen kafamda yeni çıkmış kısa kısa saçlar da çok oluyor. yapı gereği mi hapın etkisi mi emin değilim. ancak tabi erkek tipi dökülmeye ne derece faydası olur bilmiyorum. bildiğim kadarıyla kadın tipi dökülmeler bu tip gıda takviyeleri ile kontrol altına alınabilirken erkek tipi dökülmelerde saç derisine uygulanan serum tipi ürünler daha etkili imiş
  • her ne kadar saçlarımın yüksek dht ve testosteron etkenlerinden sebeple döküldüğünü bilsem de inatla tavsiye edilmesi üzerine bir umut diyerek kullanmaya başladığım şampuan markasıdır.
  • erkek şampuanı saç dökülmesini durdurma ve saçı güçlendirme konusunda çok başarılı marka.

fakat nedense türkiye'de bulmak önceki yıllara göre zorlaştı.
hesabın var mı? giriş yap