• ürünü bilemem ama reklamı (dikkatli veya "kurt" seyirciler için gidişinden sonu tahmin edilebilir olsa da) gayet güzel olmuş.

http://www.youtube.com/watch?v=23kmrlrdn4u
  • olumlu etkileri olduğu söylense de kanıtlanmış tedavinin` : propecia`` : rogaine` yanına yaklaşamayacağını düşündüğüm ürün.
  • eczacıbaşının türkiye'ye getirdiği marka. şampuanı da var ve kafanıza mentol sürmüşsünüz gibi bir etki yapıyor.
    faydalı gibi görünüyor şimdilik.
  • fenerbahçe de oynamış hayim revivo geyiği yaptıran şampuan.

ayrıca bu tür şampuanların uyarı kısmına otuzbir çekmek* için kullanmayınız yazılmalı...
  • her akşam losyonunu sürüp, sabahına da şampuan ve saç kremini kullanınca bir iki aya saç dökülmesini baya bir durduran saç ürünü.
  • bu ay sonunda tam 1 yıl oluyor kulllanmaya başlayalı. 365 günde topu topu 3-4 kere unutmuşumdur sürmeyi. o kadar düzenli kullandım. sonuç, kesinlikle tavsiye etmiyorum, almayın hiç hiç bir işe yaramıyor.
  • kafamı terk edip, ayrı eve çıkmak isteyen saçları ikna edip dökülmeyi durduran şampuan. dökülmenin durması dedim bak yeni saç çıkması ile alakalı bir durum yok.
  • 2009 dan başlayarak 2012 ye kadar 3 yıl boyunca düzenli olarak hem losyonunu hemde şampuan ve saç kremini düzenli olarak kullandım. 2 ay gibi bir sürede etkisini gösterdi ve dökülmeyi durdurdu. saça hacim kazandırdığı için saçta artış varmış hissi veriyor ancak yeni saç çıkarması hikâye. yüksek fiyat ve 2012 den sonra türkiye'de tedarik konusunda ciddi sıkıntı olduğundan piyasada tedarik edemedim ve head shouldrs gibi bakkal şampuanı kullanmak zorunda kaldım. 3 yıl boyunca ilacın etkisiyle kelligin benden uzak olduğunu düşündüren saçlar ilacı bırakınca 6 ayda terki diyar eyledi. şu an sabemed anti hair loss şampuan kullansamda arada kullandığım bakkal şampuanlarınin yıkıcı etkisini yok edemedim. şu an tepede vkalan 3-5 tel saçı korumakla meşgulüm.
  • nerede satılıyor, nerede bulabilirim bu şampuanı bilen varsa, yardımcı olursa, duacisi olulacagim saç şampuanı.
hesabın var mı? giriş yap