şükela:  tümü | bugün
  • izledikten sonraki kanaatim; acaba çok başarılı post modern bir sanat şaheseri mi izledik, yoksa 2 saat boyunca adamın sıçtığı boka bakıp bize bunu yaptırabildiği için mi kendisini takdir ettik. recep ivedik 3 çıkana kadar bir daha film izlemeyeceğim sanırım.
  • (bkz: my love should be illegal)
    (bkz: my looks can kill)
    (bkz: my sex is a killer)

madonna parçanın değişik versiyonlarında yıldızları çarpıştırmadan önce sözleri şöyle bir çarpıştırmış ve yine kendisinden bahsettirecek bir şarkıyı daha bizlere kazandırmış. hard candy aklıma geldi bir an?!!!

all night all day let madonna play :)
  • madonna'nın son dönem hiti. dinle dinle bıkmaz insan o derece.
    david guetta mixi tavsiyelidir.
  • -bekçi hurşitin eline rüvelver vermişler yakalarsa sizi de vurur bizi de vurur.
  • egomuzdan kurtulmamızı söyleyen yüksek egolu bir guy ritchie filmi.
  • madonnanın neden avant garde olduğunun ispatı bir parça.bu parçanın türevleri için bu yaz ;

(bkz: britney spears)
    (bkz: christina aguilera)
    (bkz: kylie minogue)
    for turkish version (bkz: demet akalın)

gerçi bu şarkı bir şablon olsa hepsine uyar ama firstly secondly and finally meselesi.
  • madonna'nın ne kadar hayısız bir eş olduğunun kanıtı. yahu hatun, ne olurdu bu şarkıyı eski kocanın aynı adlı filmi vizyondayken patlatsaydın?
    püsküllü bela dedikleri böyle oluyor işte azizim.*
  • david guetta versiyonu üzerine konuşmak gerekirse, iş yerinde masaya çıkıp birbirinden müstehcen figürlerle dans edesiniz gelir, arabadayken gaza daha bir yüklenirsiniz içinizdeki adrenalin sever kişilik uyanır, birisiyle flört ediyorsanız bu şarkının etkisiyle daha vahşi daha arsız olursunuz. tehlikeli şarkı ya da bünyemde tehlikeli oldu. madonna'ya sempati nedenlerinden sadece biri. en sağlamlarından biri.
  • en sevdiğim şarkısı untitled #1 olan fransız müzik grubu.arkadaş bir grubun en güzel şarkısı untitled mı olmalıdır.söylerken ben utanıyorum lan,insan bi şey der lan şu şarkıya.ne lan bu track01 gibi.bak gece gece yine sinirlendim.

edit: pegi ses etti bana. onun bir adı varmış. get around town'mış. buradan tüm revolver sevenler derneğine özürlerimi yolluyorum.
  • spoiler olabilir.

"büyük resmi" göstermek adına iyi bir film; yalnız ikinci yarısı bariz "öf hadi abi ne diyeceksen deyiver" haline sokuyor insanı.
    artı, çok patlak ve saçma sapan bir şekilde bittiğini düşünüyorum. "ee, bu mudur?" olduk. yani en sonunda adamların aslında baştan beri ölü olduğunu anlayınca nasıl hissedersin, öyle hissettim ben şahsen. (allahtan lost insanı değilim mesela, yoksa o sinirle televizyonu dvd'yi aşağı atardım yeminle.)

üçüncüsü, jason statham zaten ölecek, niye böyle bir işe girdi ki? tamamen anlamsızca.
    dördüncüsü, bu kadar kumarhaneli tabancalı bir film için bu kadar felsefe lüzumsuz ve anlamsız. sam gold ne şimdi, kumarbazların dünyasındayız, kayzer soze ambiansı yaratmanın alemi ne? ki kayzer soze bildiğimiz canlı kanlı bir adamdı, biz onu efsane sanıyorduk. buradaki tam tersi, ya da öyle sanmamız istenmiş.

son olarak, uzun saçlı jason statham olurmuş olmasına da, bi adam var hani no country for old men'deki lloyd'du, american gangster'deki kötü polisti filan. ona çok benzemiş. bu sebepten pek ısınamadım. benzemese iyiymiş.