şükela:  tümü | bugün
 • 1950 yılında isviçre'de kurulmuş, ileri teknoloji elektronik ve müzik sistemleri üreten, bu konuda da oldukça başarılı olan firma.
 • merkezi isviçre'de bulunana ama imalatını almanya'da * yapan elektronik firmasıdır.
 • saç dökülmesine karşı etkili olduğunu iddia eden at kuyruğu bitkisi özlü şampuan. bir süredir düzenli olarak kullanıyorum. kokusu, saça verdiği temizlik ve yumuşaklık hissi gayet güzel. dökülme adına olumlu yönde etkisini gözlemlediğim taktirde gönül rahatlığıyla editleyeceğimi belirtmek isterim.

  edit: şampuan biteli bir süre oldu ve ara ara sözlükçüler işe yarayıp yaramadığını soruyorlar. olumlu olursa editlerim demiştim ama yinede bilgi verelim. maalesef ürün ben de saç dökülmesi adına pek bir işe yaramadı. şampuan işlevi adına normal bir ürün, yani işin temizlik kısmı olarak. ancak dökülmede beklediğim etki gerçekleşmedi. belki ikinci şişeyi bitirdikten sonra esas sonuç ortaya çıkar. olur da kullanırsam yine sonucu editlerim.
 • saç derisinde kepek ve pullanmaya karşı etkili olduğunu iddia eden fakat hiçbir halta yaramayan bir şampuan markasıdır.
 • at kuyruğu bitkisini yurt dışında kullanan bir tanıdığım övmüştü, saçı kalınlaştırıyor diye aldım. ama bu ürünün prospektüsü pek fena. çok sıradan özellikler yazmış, bunları da yer doldursun diye en az ikişer kere aynen tekrarlamış. türkçesi oldukça bozuk ve profesyonel değil. isvicre isvicre diyip duruyor ama formulü yapan kişi türk, üretim de ankara'da. sanırım kandırıldım
 • ilk bir kaç yıkamada saç daha fazla dökülüyor ama zamanla azalıyor yıkarken dökülme olayı. saç tellerini kalınlaştırıyor yalnız kullanirken eldiven takın parmaklarda tüylenme yapıyor ve prospektüsünde yazdığı gibi mutlaka saçı durularken köpüğün vücutla temasını engelleyin kıllanma yapıyor.
  ben banyoda akrobatik hareketlere dayanamadığım için ikinci şişeden sonra biraktım. kel kalmak istemeyen ağbim omuzlarında çıkan kıllar için lazere gidiyor. aman dikkatli olun kullanırken.
 • dün ikinci şişesine 45 lira bayıldığım şampuan, afedersiniz 44,99 bayıldım. salak mıyım 45 lira verecek kadar, var mı bende o göz.

  ilk başlarda saçları döküyor evet ama kullanmaya devam ettikçe cidden azaltıyor bu sorunu. uzatma konusunda henüz bariz bi etkisini göremedim. şu kıl yaptığı iddia edilen entry i okuyunca bi gözlerim dolmadı değil ama. keşke prospektüsünü okuyup öyle bitirseydim ilk şişeyi * neyse bende öyle bir problem olmadı bir şey diyemeyeceğim.

  tavsiyem indirimdeyken alın baya yarı yarıya düşüyor fiyatı. ben gidip ağlayarak duş alıyım azıcık.
 • hiçbir numarası olmadığı halde eşek yükü fiyatla satılan şampuan. aaa, bunun fiyatı da epey yüksekmiş. kaliteli bir şey demek ki. kaliteli bir şampuan alayım bakayım; saçlarımı dolgunlaştırsın, ahenkle dans ettirsin, horon oynatsın düşüncesiyle almıştım ilk kez bu şampuanı.* diğer şampuanlardan hiçbir farkı yok. bildiğiniz şampuan işte. ha, şöyle bir farkı var diğerlerinden: berbat bir şişe tasarımı var. kapağı çevirerek açıyorsunuz. yıl olmuş iki bin on yedi, insanlar mars'a yerleşmenin planını yapıyorlar, bu revox'cular ise dünyanın parasına sattıkları şampuanın kapağının pratik kullanılabilecek bir şey olmasını bile sağlayamıyorlar. bırak allah aşkına ya! atmış, kuyrukmuş, boş işler bunlar. alacaksın 8-10 liralık bi' şampuan, dökeceksin içine çam terebentini, al sana en güzel şampuan.

  kıssadan hisse: fiyatı muadillerinden yüksek olan bi' ürün daha kaliteli olacak diye bir kural yoktur. gerizekalı müşteri vardır.
 • 2 haftadır kullandığım iyi şampuan. saç bakım kremini yetersiz buldum ama şampuanı çok sevdim.

  ilk 2-3 yıkamada saçlarımı biraz sertleştirdi, saç kremini de kullanmama rağmen sertti saçlarım. sonra o sertlik gitti ama, azaldı baya. bir de ben her yıkamadan sonra l'oreal elseve mucizevi yağ saç güzelleştirici kremi kullanıyorum, onu kullanmasam istediğim yumuşaklığı revox veremez.

  ama inanılmaz dolgunlaştırdı saçlarımı. resmen saç tellerim kalınlaştı. saç dökülmesi zaten pek yoktu son dönemde, sanki tamamen durdu gibi geliyor bana. ve saçlarımı hızlı uzattığını düşünüyorum. 2 hafta önce boyamıştım ama dibi geldi hemen.

  kokusunu da çok sevdim. şişe tasarımı kötü. verdiği temizlik hissi şahane.

  ben kullanmaya devam edeceğim. ama çok kuru saçlarınız varsa tavsiye etmem. yağlı bir saça sahipseniz kesinlikle tavsiye ederim.

  mutlaka güzel bir bakım kremiyle beraber kullanın. elektriklenme olabiliyor çünkü saçlarda. şekil vermek biraz zor olabiliyor. ama dolgunluk o kadar güzel ki kullanmaya devam etmem için çok yeterli bir sebep bu!
 • gratis ve watsons’ta bulabileceğinizbir şampuan. şu an gratis’te fiyatı daha uygun.
  yazılanların aksine tüylenme sorunu yaşamadım. normalde de çok tüylü değilim. vücudun yatkınlığı ile ilgili olabilir.
  bir ay başka şampuan kullanmadan kullanmak gerekiyor. yani arada başka ürün kullanmamak lazım. ince telli, gür, yumuşak saçlarım var. sertleştirmedi saçlarımı. gürleştirmedi ama kırılmaları azalttığı için saçlarım daha hacimli hale geldi. ayrıca gerçekten hızlı uzadı.
  ben çok memnun kalıp arada kullanıyorum ama herkeste başka sonuç veriyor, bu biraz saç kalitenizle alakalı. benim saçım işlem görmemiş ve kumral tonda. parlaklığını da artıran bir ürün oldu. denemekten zarar gelmez.