şükela:  tümü | bugün
  • youtuber.

çok çekici bir kadın.

fitness eğitmeni.

https://www.youtube.com/…q/videos?disable_polymer=1
  • muhteşem bir detay.
  • kendisinin youtube'daki videolarını izledim. bel fıtıgım oldugu dönemde inanılmaz işime yaradı.
    kendisinin youtube kanalındaki videolarında gerek video çekim ortamı olsun
    gerek ses kalitesi olsun gerçekten çok iyi.
    hareketleri çok güzel anlatıyor. zaten kendisi gayet zarif bir ablamız. kendisini izlemesi son derece keyifli ve eğitici. kendisine buradan teşekkür ediyorum.
  • tarzını çok beğendiğim youtuber.

dün, yeni başlayanlar için plank videoları ararken keşfettim kendisini.
    arkadaşlarım bilir, bende youtube videosu izleyememe sorunu var, 10-15 sn sonrasında içime fenalıklar geliyor.
    sadece doğru plank nasıl yapılıra bakıp çıkacaktım ama tarzını sevdim, sonuna kadar izledim.
    sonra birkaç videosuna daha baktım. gerektiği kadar samimi, yeterince ciddi geldi bana.
    mat pilates videolarını da izlemeye karar verdim.

böyle bir kanal arıyorsanız bakabilirsiniz.
  • çok tatlış bir fitness eğitmeni. anlatımı detaylı, gösterdiği egzersizler etkili. faydalı bir youtube kanalı arayanlara tavsiyedir kendileri.
  • millet hop hop koştur kostur sizi bir daha spora başlamamaya yemin ettirirken kendileri harfi harfine hareketi ve alternatifleri anlatır. diğer videolarda on tekrarda aldığınız yanma hissini onda 3-4 defada alırsınız. popüler olayım diye pilates topunu kapan video çekedursun kendisi hanımefendiliği ve bilgisi ile bir adım öndedir.

bence tek eksisi uzun videolar çekmemesi. videoları karıştırıp siz kombin etmek zorundasınız.
  • kendisi benim personal trainerim olur. spor salonundaki programa pek uymuyorum işin doğrusu, reyhancığıma eşlik ediyorum son zamanlarda. rey han sen bi zim her şeyimiz sin!
  • ses tonu ve konuşmasındaki tını burnunda sanki et varmış gibi bir izlenim bıraktı. bence bir kbb uzmanına görünsün. tereddüt ediyorsa, sırayla burun deliklerini kapatip burundan nefes alip vermeye çalışsın. görecektir ki bir taraf nefeste zorlaniyor..