şükela:  tümü | bugün soru sor
 • efendim, son derece başarılı, çalışkan, üretken, yaratıcı bir televizyon yapımcısıdır; iyi bir seslendirmendir, sıkı bir entelektüeldir, hakiki bir dost ve arkadaştır; sert ve zaman zaman agresif görünse de aslında pamuk gibi bir kalbi ve engin bir yüreği vardır... türlü çeşit haksızlıklara uğramıştır şu hayatta ve medyada; bir hakkı yenmiş ve teslim edilmeyendir ama olsundur; iyi ki vardır ve iyi ki medyadadır...
 • sayım çınar ve fikri ayyıldız'la birlikte baki koşar kitabını hazırlayan editör. kendisi ayrıca doğan hızlan'ın cnntürk'te sunduğu karalama defterinin de editörlük yapıyor. öne çıkmaktan hoşlanmayan birisi.yalnızlığına girmek kolay değil,eğer kapılarını açabilirseniz güzel şeylerle karşılaşabilirsiniz. bu dünyadaki meleklerden birisi olduğunu düşündüğüm insan.
 • baki koşar için , arkadaşları sayım çınar ve fikri ayyıldız'la beraber bir belgesel hazırladı. bu belgesel 8 eylül cuma günü saat 21.00’de habertürk’te yayınlanacak. belgeselde perihan mağden, ersin kalkan, ahmet tulgar, doğan hızlan, taha akyol, oral çalışlar, ipek çalışlar, nihan taştekin ( yazar ), murat ongun (habertürk haber müdürü), fikri nazif ayyıldız (nokta dergisi eski genel yayın yönetmeni), oğuz yılmaz (beyoğlu gazetesi fotoğrafçısı), sayım çınar (gazeteci – yazar ajanı) ve reyhan yıldız (cnn türk editörü)’ın baki koşar’la ilgili görüşlerine, anılarına yer veriliyor. diclenin gözyaşları’nda, baki koşar’ın birkaç yıl önce bir televizyon kanalında yayınlanmak üzere çektiği bir program demosu’ndan seçilen görüntüler de ilk kez ekrana gelecek. koşar’ın televizyonculuğa adım attığı ilk yıllarda çalıştığı nurseli idiz’in sunduğu prizma programında yaptığı haberlerin bir kısmı da diclenin gözyaşları belgeselinde yıllar sonra yeniden yayınlanacak. . 5 eylül salı günü 14.30 - 16.30 saatleri arasında kitabın tanıtım kokteyli cihangir porte'de yapılacak. kitabın yazarları ve basın mensupları katılacaklar
 • şu an için cnntürk ekranlarında yayınlanacak olan sarıkamış belgeseli`ni hazırlamakla meşgul yapımcı.
 • 4. kitabı literatür yayınları tarafından yayımlanmış...

  http://www.medyatava.net/haber.asp?id=57697
 • gökhan türkmen'in aşk lazım klibinde oynayan gamzeli güzel dansçının adı.
 • reckless, çok sevdiğim iyi de anlaştığım, anlayabildiğim, anlaşılabildiğim kadın. sözlükte, güzel ve enteresan fikirlerini kelimelere döküyor olabilir. hali hazırda reckless nickini başka bir yazarın kullandığını kabul ederek yazıyorum bunu.

  kendisiyle en gerçek, en özgür vakti başkentte geçirmiş olduğumdan dolayı her ankaraya gelişimde kendisini hatırlıyorum, iyi bir insandır. eminim iyi bir akademik hayatı da olacaktır. bir de çok güzel arnavut ciğeri yapar arnavut göçmeni olan kadın.