şükela:  tümü | bugün
 • şive komedisi yaparak güldürmeyi amaçlayan scorper. kaç yaş grubuna hitap ettiğini az çok tahmin edebilirsiniz. her postunda internet fenomeni olmuş jargonu söyledikten sonra ( ne konu bakımından ) ufak çocuklar gibi kahkaha atmasına gerçekten üzülüyorum.
  peki ben kimi takip ediyorum scorpta? tabiki de kaslı yakışıklı zeki troll kalisperapoli efsanesini. gerçekten izmir'in en ünlü scorperı olduğunu düşünüyorum. google a kalispera yazınca hemen kalisperapoli scorp çıkması da manidar.
 • kaç yaş gurubuna hitap ettiğini bilemiyorum ama ben eğleniyorum paylaştığı şeylere, 26 yaşında adamım lan bu arada.

  arkadaşlarıma da gösteriyorum mesela, onlar da gülüyorlar. çok kasmaya gerek yok bence. 15 sn'lik video izleyip "inanamıyorum çok bel altı söylemler var şive var" demeye de gerek yok. 15 sn'lik komedi amaçlı çekilmiş bi video'dan hayatın anlamını mı istiyorsunuz.

  hemşerim bu arada kendisi **
 • bugün youtube türkiye popülerde saçımı boyattım diye bir videosuna denk geldiğim potansiyeli olan komik adam. izlerken tebessüm ettim. sonra biraz bakınca geçmişinden scorp varmış bu biraz üzdü. ama yetenekli eleman.
 • (bkz: #64422814)
 • fenomen nedir amk ?

  aslı phénomène olup fransızca bir kelimedir.

  fenomen kimdir kime denir sayın amına koduklarım ?

  `hayranlık uyandıracak kadar dikkat çekici olan şey veya kişi`

  eğer örnek verecek olursak...

  mustafa kemal atatürk

  ernesto che guevara

  nelson mandela

  muhammed ali

  albert einstein

  william shekespeare

  diego armando maradona

  martin luhter

  bakıyorum şu an fenomen dedikleri kişilere çıldırıyorum kimsiniz lan siz sinirlendirmeyin, amk kerimcan durmaz kim lan, reynmen kim lan, bak hepinizi laciverde boyarım şimdi şurdan siktirin gidin...
 • sempatik adam. izlettiriyor kendini. devam kardeşim yolundan şaşma, iyi yerlere gelecek potansiyeldesin.