şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • 2013 tarihli şu videoda yanlış görmediysem cem yılmaz'ın yanında kucağında çocuk bulunan eleman kendisi. cem yılmaz'la aralarında akrabalık var diyenler de vardı. tesadüfen izlediğim videoda görünce şaşırdım.

  ayrıca video başlı başına saçma bir şey. yıllardır görüşmediğin ünlü akraban için kuyruğa girip saatlerce sıra bekliyorsun falan. garip.
 • 100 milyon izlenme alan videosu finlandiya'lı bir sanatçıdan araklama çıkmış olmakla karakteri şaşırtmayan emek hırsızı. bir videosunda kıza memelerini kapat diye ahlak dersi verirken, ukrayna videosunda kendini yarı çıplak hayat kadınlarına öptüren insanımsı. en az temsil ettiği ilkeler kadar tutarsız yani. malum gençliği cezbetmesi için propaganda bakanı goebels tarafından topluma pazarlanan çeşitli vakıflara aktarılan malum paralarla piar desteği bularak parlatılmış intihara meyilli tipik bağcılar ergeni.
 • şarkıcı olmuş galiba ama benim dikkatimi çeken kanalda bir resim var, ağzında sigarasıyla. sanırım böyle daha karizmatik olduğunu falan zannediyor ama 4 milyon abonesinin her halde 3 - 3.5 milyonu 18 yaş altıdır. bu arkadaşa özenip sigaraya başlayacak binlerce çocuk olabilir. bunlara dikkat etmek gerekir.

  tanım:youtuber.
 • bunu seven insanlar turkiye’nin kalitesiz toplumunu yansitmaktadir...
 • bir youtuber. bu tip projelerin arkasında herhangi bir medya sahibinin olmadığını düşünmek saflıktır.

  yahu medya şirketleri 3-4 senedir youtube ı keşfetti ve ordan da para kazanmak için reynmen gibi, enes batur gibi projeler geliştiriyor. bizim anadolu çocukları da bizim neyimiz eksik biz neden böyle olamıyoruz diyor. çünkü adamın arkasında a..n medya var.

  aynısı n.sret için de geçerli. yuz binlerce yetenekli kasap vardı. ama n.sret aldı yürüdü. arkasında f.rit ş.henk olmadan nasıl olacaktı bu? f.rit bey gıda sektörüne girmek istedi ve pr ile n.sreti parlattı.

  adamın saltbea olayında bile pr var. twitter'dan ünlüler bunu paylaşmadan aylar önce o el hareketiyle n.sret #saltbae yazmış twitterdan ama hiç bir like almamış. sonra bir nba basketçisi, bir holywood yıldızı twitterından hashtag ile paylaşıyor saltbae yi ve hoop bir anda dünya gündeminde. bizim saf insanımızda "n.sret alın teri ile geldi bugünlere" diyor. mezbahanede milyonlarca alın teri döken var onlar neden gelemiyor n.sretin standartlarına?

  edit: n.sret'i eleştirmedim ben burada. n.sret çok çalışkan, emek veren ve başarısını hakeden bir arkadaş. helal olsun adama. bu entrymde demek istediğim: ülkemizde ve dünyada her alanda işini çok iyi yapanlar olmasına rağmen, birilerinin maddi manevi desteği olmadan populer olunmaz.
 • yeni arabası bmw 4.18 olan youtuber. bunu yadırgayan insanların olması şaşırtıcı.

  derdim olsun şarkısı youtube'da 110 milyon kez izlenmiş. bin gösterim başı 3 lira alsa, 300 bin tl'nin üzerinde para yapıyor zaten.

  bu adam binmeyecek de kim binecek. çalışmış, çabalamış ve bir şekilde başarmış, tebrik etmek gerek.
 • son yıllarda ülkemizin yetiştirdiği en değerli sanatçıdır.
 • #86731953 adam ciddi ciddi bu barzo için ülkenin en değerli sanatçısı yazmış ya la. en değerli olmasını geçtim sanatçı yazmış lan sanatçı. vay amk eğer ironi değil gerçekse senin kulak zarını kürdanla deleyim de bir daha duyama e mi? (bkz: iskender baba bedduası)
  şu barzoya sanatçı diyen ağzın çeksin yamulsun da bir daha konuşama e mi? (bkz: ismail abi) (bkz: ismail abi bedduası)