şükela:  tümü | bugün
  • bu saçma açıklamalar, çoğunluğu muhakeme yoksunu olan akp seçmenine yapılıyor biliyoruz!

seçmen oyalaması bunlar.

peki akp'li kurmaylar gerçekte ne yapıyor? hepsi biliyor reza'nın kılıcı hepsine batacak. söylenenler gerçek! hepsi oradaydı?! bu işe kıyısından köşesinden hepsi ortak!

seçmeni kandırmak hiç zor değil, değil de peki kendilerini nasıl kandırıyorlar?

yolun sonu geliyor dostlarım. tespih kopuyor. reza ötüyor diye değil ki bence işin ucu bir yere varmayacak; ama öyle bir korku var ki şu an bu bokların arasında, tövbe ediyorlar kıyıda köşede! bir daha tövbe diyorlar! reise bileniyorlar için için, aklımızı bu çeldi diyorlar, şeytan bu diyorlar.

bakın göreceksiniz, tespih kopunca reislerinin arkasında kimse kalmayacak! utanç verici günler yaklaşıyor!

allah bu soysuzlara kaşınacak tırnak vermesin!
  • iftiracı değil yani, itirafçı.
    demek itiraf ediyor, yaptıklarını dosdoğru anlatıyor.

sayın bozdağ, lütfen kullandığımız kelimelere dikkat edelim. ülkemizi zor durumda bırakmayalım.
    bence iftira atıyordur. en azından ortamlarda öyle söyleyelim. kim bilecek?
  • tabi ki baskiyla itirafci hale gelecek. adami hapise attilar, adam da cikmak icin yolunu bulmus. sen onu dert edecegine adamin anlattiklarina bak.

ne diyor? ekonomi bakani caglayan'a 45-50 euro rusvet verdim diyor.

mehmet hakan atilla'nin avukati ne diyor? "rusveti atilla almadi, genel mudur aldi" diyor.

adalet bakaninin gorevi bunlarin dogru olup olmadigini, dogruysa gereken cezalari verecek sureci calistirip adaleti saglamakdir. gerisi laf-i guzeftir.

tabii ki bir beklentimiz yok ama turkiye'yi temsil eden insanlar olarak bari en azindan bu pisligi temizleyecek isler yapin. hala cikip "bunlar ameriga'nin oyunu" demeyin.
  • baskiyla degil olay su :

turkiye hukumetinden yardim sozu aldi, onu suclu degisimi ile amerikadan turkiye'ye getirecekti. flynn ile gorusuldu vs sonra bu isi bitiremeyince de sikerim yapacaginiz isi neden bana umut veriyorsunuz diyerek itirafci oldu. dunku mahkemede de usti kapali bunu dile getirdi. amerika icin en onemli kisimda bu zaten. amerika turkiye deki rusveti cok siklemiyor acikcasi asil reza'nin hapisteyken yasadiklari herkesin basini agritacak basta trump ve bizim hukumet.