şükela:  tümü | bugün
 • kendine yazık eden muhalif. şuan siz kendinizi paralarken akp'liler a haber izliyor, kimisi yatıyor, kimisi kahvede okey oynuyor, kimisi çay demlemiş dizi izliyor. bu dava içinde ''amariganın oyunları'' diyorlar. akp'nin bu tür şeylerle ve seçimle gideceğini düşünenler ağır maldır. net. bu hükümet anca savaşla gider. bu kadar.
 • doğru davranan muhaliftir.

  akp'nin bununla gideceğini düşünen ağır maldır evet. ama bir çok şeyin birikmesi gayet götürebilir. takip eden o muhalifin sayesinde pek çok kişinin kulağına çalınacak olanlar.

  unutulmaması gerekir ki haziran seçimlerinde akp'nin tek başına iktidar çıkamama nedeni böyle bir çok olayın birleşimidir. mücadele etmek, domalıp beklemekten daha mantıklı şuan.
 • anlamsız bir şey yapıyordur. size ne amk. ülke onların ülkesi. istediklerini yaparlar, size ne. size bu ülkede yaşama lütfunda bulunuyorlarsa bu onların engin gönüllülüğündendir.

  onların ne halt ettiğini takibi epey süre önce bırakmış bir muhalif.
 • eee amk sonuç?
 • türkiye'deki muhaliflerin sadece haber okuyup iki tweet, entry girerek mücadeleye destek olduğunu gördüğümüz konu. hükümetin yaptığı bu zülum başka ülkelerde olsaydı şimdiye iç savaş çıkmıştı zaten. bu ülkenin muhalefeti gelmiş geçmiş en beceriksiz ve en pasif muhalefettir. mücadeleymiş hee canım bilgisayar başında.

  türkiye'de muhalef dediğimiz olay yıllardır seçimlerde tokatlanıp hala partinin başında duran beceriksizlerden oluşan bir ordu. birisi zaten kendini akp'ye sattı. ülke bok çukuruna dönüştü. hala bunlar ne diyor.
 • dangalaktır. bak içinde ak kelamı da geçiyor. türkiye, tayyip kendi gidinceye kadar onun toprağıdır, bu halk onun halkıdır. boşuna kendinizi kandırmayın. artık yenilgiyi kabul edin, olsun bitsin. bir rahatlama gelecek merak etmeyin.

  biz de böyle yönetilmeyi hak ediyoruz demek ki arkadaş.
 • erdemli olmak onu gerektiriyorsa demek ki.
 • ''muhalif dediğiniz kesim, bu ülkenin kurucusu olan yüce önder mustafa kemal atatürk'ün izinden giden insanlardır diyerek çekildiğim başlık.''

  8 seçim kaybetip hala koltuğunda oturan kılıçdaroğlu muhalefeti atatürkçü muhalefet değildir. şuan ki chp atatürk çizgisinden çıkmıştır. sizler hepiniz çakma atatürkçüsünüz. atatürkçüyüm demek kolay. atatürk ülke elden giderken yerinde oturmuyordu ama..
 • şuraya salak salak yazmayın. bu gayet önemli bir olay. ahaberde görmeyince anlamıyorsunuz heralde, ama yarın bu ifadelere dayanılarak mesela zafer çağlayan veya başkaları türkiyeden resmi kanaldan istenebilir, suçları sabit görülürse, ki bu gerçekleşmek üzere, haklarında interpolden yakalama kararı çıkarılabilir. türkiye bu kişileri teslim etmezse etmeyenler hakkında benzer şekilde işlemler yukarıya doğru çıkabilir ve bunlar ve yarın zarrab’ın ifadesina dayanılarak bu işte parmağı olduğu söylenen herkes, en tepeden en aşağı, bir daha yurt dışına çıkamayacak, çıkarsa tutuklanacak hale gelebilir.

  bu ihtimal gözümüzün önünde gerçekleşiyor, anlamadan dinlemeden goygoy yapıyorsunuz.
 • gündemi takip eden kişidir. dünyaya ot gelip ot gitmeyi marifet saymaz.