şükela:  tümü | bugün
 • asıl suçunuz "devleti ele geçirmeye çalışmak" olduğu için sizi hiçbir bok aklamaz.
 • pezevengin beyanı orospuyu namuslu yapmaz.
 • cemaati hiç bir şey aklayamaz... cemaatin ne bok olduğunu hep biliyorduk. uyarılarımıza "kargalar bile güler" dendi, "hocaefendimize fettoş diyemezsiniz" dendi...
  akepe'nin de ne bok olduğunu hep biliyorduk... uyardıkça önce "cehape zihniyeti" sonra "fetöcü" olmakla suçlandık beyinsizlerce... bu itiraflar sadece bizim zaten bildiğimiz şeyleri doğrular... ak değil boktur bunlar...
 • aklamayacaktır.

  cemaatin ve onun kamu kurumlarında yer alan piçlerinin şöyle bir aptallığı söz konusu; bunlar doğru temellere sahip bir konuyu abartıp sulandırarak yüzlerine bulaştırdılar ya da hiç alakası olmadığı halde ilişkilendirme yoluyla komik işlere kalkıştılar. örnek ergenekon davası.

  cemaatçi polisler akp kadrolarında yer alan bazı kimseler tabiri caizse taşaklarından yakalamıştı. ama üzerine ne koydukları ne kadar ürettikleri de çıktı ortaya.

  kardeşim adam poyraz köyde mühimmat gömüyor, mühimmatın sarılı olduğu gazete 2 gün öncesine ait. rapora ise 6 ay burada diye işliyor.

  dolayısı ile cemaatçileri türkiyede kaldıkları sürece artık kimse kurtaramaz. ışık yüzü görmeden ölmeleri gerek çünkü.
 • ilk entry sahibi sadece ikimizin bildigi seyler yazdığını silip kaçmış. capsi burada:
  https://i.hizliresim.com/wgvbr4.png

  cevabı hayır olan soru. reza'nın öttükleri sonrasında türkiye'de ne olur bilinmez ama olmayacak olan net bir şey var o da cemaat denen yavşak sürüsünün aklanması.

  değil reza feza da ötse, cemaat de cemaatçiler de cemaatle iş yapanlar da orospu çocuğudur. bu da tıpkı anayasanın ilk 3 maddesi gibi değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

  siktirin başka yerde algı kasın amk fetöcü köpekleri.

  ---

  edit geçip ağlamakla olmuyor o işler. taa 2013'te nick altına insanlar senin için abi diye yazmış.
  (bkz: #39198940)

  gelip burada boş yapmayın herkesi kendiniz gibi üç kuruşa satılmış sanmayın.

  özelden de ağza alınmayacak küfürler ediyor. yarın bu şahıs hakkında "terör örgütü propagandası yapmak" ve "hakaret" suçlarından ankara cumhuriyet başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunacağım. ekşi sizin arka bahçeniz değil. yürüyün ağlak götveren hocanızın dizinin dibine.

  hesabı kapatıp kaçmış. kaçsın. fethullah gülen'i övdükleri dahil tüm entrylerinin görüntüleri mevcut. boşuna temizlemekle uğraşma yani.
 • sikik bir fetocu iddasidir.

  cevabi da hayir asla aklamaz. tam tersine bu cemaat denen yapinin nasil bir amerikan istihbarat örgutune donustugunu gosterir.zaten tapelerin montaj olmadigini biliyorduk.

  cemaat abd nin canini sikan olaylarda abd nin infaz orgutu olarak gorev yapmis , tam abd ile turkiyenin arasinin bozuldugu zamanda abd nin aleyhinde olan bir durumu abd polisi gibi davranarak ortaya cikarmis.

  bakin sikik fetocu picler, cemaat devri turkiye'de tamamen kapandi. yediginiz haltlar 100 lerce olayi kapsiyor.halkin her kesimi istisnasiz sizden nefret ediyor. o is bitti.
 • türkiye gibi büyük bir ahvadın kurduğu ülkenin 2 temel kamburu var. biri fetö diğeri akp. elbet aydınlık günler bizimle.
 • aklamaz,
  1. onlar bu devleti bu partiye teslim ettiler.
  2. onlardan aslında pek farkları yok bu konularda
  3. en büyük hatayı işleyerek hükümeti de kurtaran ve adeta aklayan bir halt işlediler

  sonunda bir yerlerde birileri onları kandırdı, satıldılar ve şimdi de hakkettikleri bok deliğinde debelensinler. yedikleri naneyle de onlara muazzam güç kazandırdılar.

  hırsızlığı sağır sultan biliyordu zaten. 17-25 haziran belgeleri gerçekse bile o noktada kalmalılardı.
 • cemaati aklamaz akpyi daha çok boklar sadece. reza da cemaat de akpnin herhangi bir amaç için yatağa girmekte sakınca görmediği suçlular. bu sadece akpnin belirli bir amaç için her türlü sulu işlemeye hazır olduğunu herkes ile her an pazarlık yapmaya hazır olduğunu gösterir
 • fetöcüler de yargılanacak rüşvet alan akp hükümeti üyeleri de.

  sona gelindi, siyasal islam bu memleketi yeteri kadar kendi rengine buladı kirletti...