şükela:  tümü | bugün
  • sadece para için ruhunu, bedenini, elinde neyi varsa onu satabilecek kadınlar için geçerli önermedir.

karakterli bir kadının düzenbazla işi olmaz.
  • çekiciliği sadece görsel manada anlayan bir dişinin beyanıdır, varsan baksan yüz kilo ve çirkin bir ablamızdır. rıza'dan o da böyle bir ekmek yeme peşindedir.
  • tamam böyle bir adam buldun diyelim. bu adam sana yolsuzlukla, para aklamayla kazandığı paradan bir sürü hediye, kıyafet, binbir türlü şey aldı. kullanacak mısın bu şeyleri, kabul edecek misin paranın nereden geldiğini bile bile? çünkü eğer buna cevabın "evet dünyada da ahirette de beraber" ise senin de nasıl bir insan olduğun belli zaten.

bunun yanında tutuklanınca ben onu tanımıyorum boşanalım geyiği yapmak da yok. çok samimisin ya...
  • ruhunu kaç paraya satıyorsan. ben satın alacağım. kazanacağın parayla karakter alırsın.
  • bu adamı sokakta normal bir vatandaş olarak gören kaç kadın " ayy ne çekici bi erkek" deyip de bu adamdan etkilenir enteresan doğrusu. paralı olduğunu bilmeseydiniz aynı şeyi düşünür müydünüz? hiç sanmıyorum. en çirkin ve itici bir erkeği bile çekici hale getiren zenginliği, maddi gücüdür. gerisi hikayedir aksini hiç anlatmayın.
    edit: artı, popoma kaş göz çizsem daha güzel durur tipinde adamlar için bu kadar kendinizi alçaltmayın bari. aynısı ali ağaoğlu denen palyaço için de geçerli. zengin olmasaydı bu herif, hangi kadın bakardı suratına acaba.
  • paranın çekim gücüdür o.
    elbette bu gerçeği kabullenmek zaman alacaktır.

edit: (bkz: entry nick uyumu)
    hayret nasıl yazılmadı lan?
  • bu düşüncedeki kadınlar erkeği yoldan çıkarırlar.bunlara uyarsanız bırak hırsızlığı cinayet bile işletebilirler. bana bir erkek olarak hiç çekici gelmezler.