şükela:  tümü | bugün
 • fetoculer icinde muhtesem bir sevinc var. galiba bir kismi tahliye edilecegi veya aklanacagi dusuncesinde. olmaz mi? olabilir.

  erdogan'in sahsi buyuk zarar gorecektir. istifa edebilir. hukumet yipranacak, erken secime gidilebilir. abd'nin ekonomik hamlesiyle indirilen hukumetin yerine vatansever, yuzde yuz, en hakiki, oz vatanperver birinin getirilecegini dusunmek ahmaklik olur. tipki erdoğan'i destekledikleri gibi desteklerler. o da bir takim milli hayallere kapilip islerine comak sokarsa onu da alasagi ederler.

  ulkede ismi konulmamis bir kriz zaten var ama ambargo, yaptirimla birlikte dibi gorebiliriz.

  abd ekonomik hamlelerle turkiye'nin ipini elinde sıkıca tutmak istiyor. daha bugun rusya'dan s400 fuze savunma sistemlerinin alinmasi halinde nato teknolojilerine erisimin kisitlanacagi haberini okuduk. veya nato tatbikatında erdogan ve ataturk'un isimlerinin dusman gibi yazıldığını da. kimileri inanmiyor ataturk'e boyle bir sey yapacaklarina. velev ki yapmamis olsunlar. erdogan'in sahsina yapilmis olmasi bile buyuk bir skandal. nato ayrilmamiz icin elinden geleni yapiyor zannimca.

  dava neticesinde 6-9 milyar dolar civari fatura kesilmesi de bekleniyor.
 • büyük balık zarrab nasıl itirafçı olabiliyor ben anlamadım.
 • hiçbir şey olmaz. şantaj, montaj bunlar denir bir iki "eyyy!!!" nidaları atılır ve unutulur gider. tıpkı 17-25 aralık'lar gibi...
 • ula oldu ya işte..
  yakında görecez başımıza neler geleceğini..
 • bir şey değişmeyecek, alıştığımız klasik açıklamalarla geçiştirilcek, bir iki hafta saman alevi devam edecek, sonrasında eski tas eski hamam herşey kaldığı yerden devam edecek.

  fakirler daha fakirleşmeye, zenginler daha zenginleşmeye, vergiler artmaya, alım gücü ve yaşam standardı düşmeye devam edecek.