şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: wtf)
  • +1 ile katıldığım kampanyadır.
  • bunun yerine rezalet kanalı koyulabilir, abonelikten çıkarak rezalet başlıklarından kurtulabiliriz. spor ve tv kanallarından listeden çıkardım pamuk gibi oldu sözlük.
  • lütfen olsun diyerek desteklediğim kampanya.
    yahu yeter!

eltimin başına geldi diye açılan rezalet başlıklarından daral geldi.
    önceleri büyük markalar için açılırdı biz de bilgilenirdik, şimdi mahalle fotoğrafçısına kadar düştük.
    bana ne, sözlüğe ne kardeşim. başına gelen hadise belki tek senin başın geldi, sabahtan bu yana şu esra özcan denilen kadın linç üstüne linç yiyor, biri dese ki gelin esranın evini yakıcaz, gidecek adamlar var.

(kaldı ki bir yazar yazmış, bence de reklam, ekşisözlük üyeliği ile para kazanmayı öğrenmiş yazarların işi)
  • is buna gelene kadar neler var bakalim;

*sehir basligina gelip "nerelere gidilir, ne yenir bilenler yesillendirsin"diyen sigirlar. (basligin orda olma sebebi nedir acaba?)

*bir urunu satma cabasinda olanlar. (son zamanlarda iphone 7 basliginda "abd'den getiriyorum 128gb bilmem ne kadar. ilgilenen yesillendirsin" gibi)

*zaten bir basligin altina yazilabilecek bir sey icin gidip alakasiz yeni bir baslik acanlar. (gecen "bir amerikaliyla evlenmek" sacmaligina imza atan gelenekci hanim kizimiz gibi)

*hic bir tanim icermeyen, sacma sapan yorum yapip, bilgi vermeyen entry sahipleri mesela.

*schengen vizesi tarihiyle ego yaristiran arkadaslar. ("3 aylik suresi olanina sahibim" gibi entryler var. napak amk)

*"500t'de gordugum uber delikanli/kiz" basliklari var mesela.

ekleme: *her mac sanki o maca gidemiyormus gibi yapan karaborsaci kombinecileri de unutmayalim. (xaxxbczczaaxax uyardi)

var oglu var. ama sedat ile kanzuk ne halt yiyor bilmiyoruz tabi. adamlar "ben hitime, tikima bakarim" kafasinda oldugu icin tum olay foruma dondu coktan.

gidip iskur'a hit kazandirayim ben de bari.
  • (bkz: 28 eylül 2016 rezalet başlıkları açanlar uçurulacak başlığı rezaleti)
  • katılmadığım konuydu.. ta ki bugünkü "gürsel opel rezaleti" başlığında olanları görene kadar..

özet:
    --- spoiler ---
    rezalet başlığı açıp, sonra ilk entry'sini silen ibneler uçurulsun.
    --- spoiler ---

rezalet başlıklarına bir diyeceğim yok, büyüğü var, küçüğü var, oluru olan var, olmazı olan var. şu bir gerçek ki rezalet başlıkları, bir nebze olsun firmalara "aman ekşisözlüğün ağzına düşmeyelim" çekincesiyle düzgün iş yapma motivasyonu veriyorsa, varsın olsun.

ancak arkadaş, rezalet başlığı açıp, işi görüldükten sonra da "kusura bakmayın, anlaştık, entry'yi siliyorum" diyenler veya bunu bile demeden siktir olup uçurulsun.

evet, teklifim budur.