1. polat renaissance otel'de yapılan düğün töreniyle evlenmiştir. nikah şahitliğini chp istanbul milletvekili çetin soysal, fenerbahçe kulübü asbaşkanı şekip mosturoğlu ve sunucu esra ceyhan yapmış olup nikahı gaziosmanpaşa belediye başkanı erhan erol kıymıştır.
  2. şu anda ntv'de münevver karabulut cinayeti davası ile ilgili süreci aktarmakta, bol bol durumu ajite etmektedir. zaten esaslı bir avukatı hiçbir zaman böyle canlı yayınlarda izlemedik. eleştirilere gereken cevabı sahada veren futbolcu gibi, bir dava hakkında söyleyecek sözü olan avukatı da dilekçeleri ve dava sürecinde yaptıklarıyla izleyebiliyor, hakkında bir şeyler duyabiliyoruz daha ziyade.
  3. kendisinin ofisinin bulundugu binaya epeyce girip cikmisligim var. ne hikmetse cokca da rastlasiyoruz. adam eger asansorden indikten sonra o asansore binmek isterseniz pek mumkunati yok cunku parfum kokusundan nefes alamayip olmeniz an meselesi. gecen gun baska bir hatunla beraber asansor ici kokunun hafiflemesini bekledik resmen. bende mi gariplik var diye dusunuyodum ama asansore binmek uzere olan diger hatun da "ayyy ben binemeyecegim, siz cikin isterseniz, icerisi cok feci derecede erkek parfumu kokuyo!" deyince bende bi gariplik olmadigini anladim.

futbol camiasina da el atmis. dun gece 01:00 civari telefon baglantisiyla aciklama yapiyordu. cantasindan sacma sapan evraklar cikarip, herkese bok atan avukat bozuntularini dinleyecegimize rezan konussun dinleyelim beaaa.
  4. şike davası hakkında doğru düzgün mantıklı konuşan bir adam.emenike'nin fenerbahçeye karşı oynanamamasıyla ilgili;

"bir oyuncuyu oynatmayarak değil,oynatıp kötü oynamasını sağlayarak şike yaparsınız.kaldı ki oyuncu trabzon'a karşı da oynamamış.genel mantık kuralları bunu gerektirir."

rezan epözdemir hakkında bilgi verin