şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: buralar değerlenir)
    (bkz: reklam alınır)
    (bkz: vaziyet alın burası karışacak)

gibi sikindirik kuzenleri olan bir kalıbı ilk kullanan kişi olmanın manası yoktur. neden? çünkü sözlüğün amına koydular baboli.
  • "ben ilgi budalası malın, liseli ergen gerisi sefilin tekiyim" demenin sözlükteki karşılığıdır! başlığın ilk sayfasına onu girdin de ne oldu amk! daha sonra hayatın sırrını mı paylaşacaksın o kısımda! hepiniz malsınız amk!
  • manası falan yoktur; mesaj vermez. bu yüzden çok utanç verici bir şey olmalıdır (senin yerine ben utanıyorum delikanlı) bunu yapan demek ki utanmazdır. çoğu zaman sonradan da bir şey üretemeyip silerler. söylemesi uygunsa sildirip giderler.
    egonun da bir adabı var...

önceden havlu bıraktığın şezlonga sıçıyim inş. üstüne otur inş. içine de ayırdığın yer otursun inş. ami.
  • belki de o an yazmaya zamanı ve imkanı olmayanların yer ayırmasıdır. amaç her ne olursa olsun, önlerden yer kapma amacı taşır ve sözlük formatına aykırıdır.
  • ben malım demenin alternatif bir yoludur.
  • bu konuyla ilgili bir kaç şey yumurtlayacam ama ben über bir insan olduğumdan başlarda yer almak, favoriler beğeniler almak istiyorum demektir.
  • sığırlıktır, ilk benim yorumumu okuyup favlayın demektir. ilgi manyaklığıdır.
  • (bkz: reserved)