şükela:  tümü | bugün soru sor
  • buyuk ses getirecek gibi duruyor.
    hayirlisi...

www.rezervis.com
  • bugün sunumlarını dinleme fırsatı bulduğum bir taşımacılık girişimi. ekip ve iş fikri harika. bu tip girişimlerin taşımacılık sektöründe hayatımıza gireceğini görmek icin kahin olmaya gerek yok. umuyorum eninde sonunda iyi bir melek yatırımcıya denk gelecekler. ılk entry olamadım ama olsun o da olumlu.*

p.s. :taksicilere dikkat edin. pusu atıyorlar*
  • amerika'daki chariot benzeri bir uygulama. toplu taşımayı kişiselleştirme ve "toplu" ifadesini koruyarak çeşitli rotalarda şahıslara kolaylaştırılmış bir yolculuk sunmayı amaçlamaları güzel. servis şoförleri topuklarına sıkmazsa güzel bir iş olabilir, kullanıp görmek lazım.
  • servis şöförlerinden yana sıkıntı çekeceklerini sanmıyorum, sonuçta kişinin çalıştığı firmanın kendi servisi var ise bu uygulamayı kullanması düşük ihtimal.

lakin taksiciler ve minibüsçüler işe uyanırsa o zaman sıkıntı yaşanabilir. adamlar mafya gibi, ayık olmak lazım.
  • ford otosan destekli bir girişimdir.
  • ulaşılamayan şirket. ne telefon ne mail. kapıyı çalsam açarlar mı acaba.

edit: yaklaşık bir ay sonra dönüş aldım. güzergah ve saatler bana uymadığı için kullanmadım. yardımcı olmaya çalıştılar sağolsunlar.
  • eşim hamile olduğu için, metrobüste sıkıntı yaşamaması adına bulduğum bir platform. kayıt oluşturup, bilgi istediğim halde iki aydır geri dönüş sağla(ya)mayan firma.
  • istanbul’da staja giderken bi arkadaşımın tavsiyesiyle kullanıp memnun kaldığım uygulama, normal şartlarda her sabah 3 araç değiştirip koştur koştur gitmem gerekecekti fakat servis olunca baya rahat etmiştim, netflixe üye bile olmuştum gidip gelirken dizi bitiririm diye.
  • (bkz: biserwis) ve (bkz: ringservis) batmış. bunlar batmamış henüz. deneyelim bakalım rota oluşturabiliyorlar mı.

edit: fiyasko. kozyatağı - levent için kişi başı 600 lira istiyorlar.