şükela:  tümü | bugün
  • ırak'ta amerikan ordusu tarafından kullanılan ve zırh dayanımı olarak en iyi performansı gösteren personel taşıyıcı. ırak ziyaretinde donald rumsfeld de humvee ye güvenemediğinden halliburton dan ödünç alınan bu aracı kullanmıştır. gecen sonbaharda bagdat havaalanı yolunda bir mayına temas eden arac , 2 metre capında bir krater acan patlamaya ragmen içindeki tüm personeli zarar görmekten korumuş. içindeki askeri personel de bir hummer ile aynı mayına carpmaları durumunda sonucun dramatik sekilde farklı olabilecegini ifade etmiş.
    ancak acilen daha dayanıklı zırhlı arac tedarik etme peşindeki ordu bu araclardan hala faydalanamıyormus çünkü üretici 250.000 usd ederindeki araclarından birini test amacıyla paramparca etmeye yanaşmadığı için amerikan ordusunun testlerinden aracın gecirilme olanağı yokmuş.

    http://www.labock.com/english/av_runner.htm
  • etiler'de konumlanmış bir dijital ajans.
  • https://www.facebook.com/…/videos/1098970236787433/ videosuyla kendini ajans alemlerine manyak gibi rezil etmiş, kendi ayağına sıkmış, kendi yaptığı reklamla satışlarını %60 düşüren tuvalet kağıdı reklamını akla getiren dijitalimsi (!) ajans.