şükela:  tümü | bugün
 • ribatek'in 40'ıncı yılı ile beraber kurduğu kaliteli, şık, evladiyelik bayan tekstil ürünleri markası. http://ribellion.com.tr/
 • eğer kıyafette sadelikten yana bir insansanız ama hem sade olsun hem de detaylarda farklılaşsın diyorsanız keşfettiğim bu markayı sizinle paylaşmak istiyorum.
  kumaşı, dokusu oldukça kaliteli. daha fazla ürün satın almak için indirim zamanını dört gözle bekliyorum. şu an için fiyatlar biraz yüksek gelebilir ama kesinlikle değer. ipekyol, mango, zara gibi markalardan daha kaliteli olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

  bir güzel yanı da var, sitede kargo bedava. üstelik alışveriş limiti falan da yok.

  siteyle tanışmam ise şöyle oldu. ben bu siteye tesadüfen girdim. birkaç ürün beğendim ama almadım. sonrasında başka sitelerde gezinirken yeniden pazarlama reklamı ile hediye kupon kodu ile karşılaştım. %20 indirim ile beğendiğim ürünleri aldım.

  yeni bir girişim ama her şeyi dört dörtlük görünüyor.
  http://www.ribellion.com.tr/

  not: bu kadar övdüm ama övmek için para almadım. yani bu bir reklam değildir.
 • kız arkadaşınıza hediye almayı düşünüyorsanız on numara beş yıldız bir site. kesimleri falan gayet iyi kumaşların.
 • morhipo'daki indirim festivali'nden faydalanıp bir kaç ürününü almıştım (v yaka ve açık omuz fırfırlı), hiç beklemediğim seviyede kaliteli kumaş çıktı. normalde bu fiyatlarda alırsanız sorun olur, şaşırtıcı seviyede üstün ürünler. https://www.morhipo.com/…0&ps=96&ch=0&os=0&hf=&prv=

  tasarımları güzel, vücuda tam oturup sarıyor, çin'de de üretilmemiş, made in turkey, hani dolce & gabanna ayarı ürünler bunlar çok şaşırtıcı. h&m ve benzeri markalar kalitesinin yakınına yaklaşamaz.

  not : aynı indirim sitesinde de varmış : http://www.ribellion.com.tr/