şükela:  tümü | bugün
  • connected2.me'de botlarla reklam yapan gereksiz site. o reklamlar illa ki işe yarıyordur da, bende ters tepki koçlar, muhtemelen tutmayacak zaten site, ben de buradan eksi entryle şenlendireyim istedim.

girmiyorum.
  • "anon-51ceef142f503: burası ribony.com a göre daha kötü değil mi ya ? ordan link atsana (17:36)
    anon-51ceef142f503: nasılsın (17:36)"

şeklinde connected2'de reklam yapan site.
  • bana hayatımın ilk hack deneyimini yaşatmış site (yanlışlıkla).

üye olurken her zamanki kullanıcı adımı ve şifremi girdim, bir de baktım bir kullanıcı sayfasına yönlendirildim, derken birisinin hesabına oturum açıldığını farkettim.
    işin özü, elemanla aynı k. adı ve şifreyi kullanmışız. şifrem 12345 veya türevlerinden de değildi. kişiyi de tanımam etmem.

olay bugün yaşandı, tamamen tesadüf. daha sonra kullanıcı adı ve şifremi girip tekrar denedim, açılıyor, hala açılıyor, vay kaynını
  • anonim olarak sohbet edilebilen connected2.me'den çok daha kaliteli bir site. gerçi ergen tiplerin doluşmasıyla giderek bozuluyor.
  • anonim olarak bir zamanlar insanlarla konuştuğum site.ağır ergenler yok değildir.vardır.hemde aşırı derece.yani bana göre öyle.kızlar falan kendini bir şey sanmalar vs. he ama iyileride yok değildir bir kaçıyla karşılaştım.hatta bir tanesi vardı ama o da işte ona çok saçma şeyler yazıldığı için en sonunda bıkmıştı ve kapattı ama kötü oldu be.baya konuşurduk.en doğru dürüst konuştuğum kızlardandı.neyse hüzünlendim yine falan.öyle yani...
  • c2me ye göre daha iyi(anondan çıkma) özellikler barındırır. böylelikle başkasının linkini kullananlarla uğraşmazsınız ama yinede topluluk yaşının çok düşük olması yüzünden c2me ye kafa tutamayan site. bence 18 yaş altını almayarak işe başlamalılar.
  • dertleşecekler veri tabanına plague inc. virüsu gibi yayılmaktadır...
  • connected2.me'nin arayuzunun irzina gecilmemis hali seklinde oldugu site.
  • connected2.me özentisi olan anonim chat platformu. c2 kafasız ve cahil insanlarla doluyken, ribony oradaki cahilleri aratacak cinsten insanlarla dolu.

3-5 ay önce bir hesap açmıştım.
    istisnasız 2-3 güne bir mesaj atıp "selam" yazan biri vardı. yaklaşık 10-15 tane selam mesajı birikmişti aynı kişiden gelen. birkaçı dışında hiç cevap yazmamıştım.
    ribony'yi geçen hafta tekrar indirdim. kullanıcı adım farklı haliyle. 1 haftada aynı kişiden 4 tane selam mesajı aldım. anlamadığım şey nasıl oluyor bu? tesadüf mü? fotoğraftan falan tanıdı desem değil, fotoğrafı değiştirdim.

bot olduğunu düşünüyorum. uygulamaya giriş yapılsın diye mesaj atıyor sanırım. çünkü cevap verdiğimde 2 gün sonra tekrar selam yazıyor konuşmayı devam ettirmek yerine.

sonuç olarak;
    hiç gerek yok bu uygulamayı indirip kullanmaya. eğer illa chat'leşmek istiyorum diyorsanız connected2.me daha iyi bence.
  • ekşi sözlük dertleşecek insan veritabanı nda gördüğüm site. connected2.me zımbırtısı gibi bir şey heralde dedim yani ergen dolu. az önce baktım yanılmamışım. sözlüğe verdikleri linkler sayesinde sözlükte ne kadar çok ergen olduğunu da görmüş oluyoruz ve kaçasım geliyor burdan o zaman.