şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
6699 entry daha
  • sarı saçın hiç ama hiç yakışmadığı trivelacı reis. usulden tanımı yaptıktan sonra asıl mevzuya geleyim. kendisinden özür dilemek istiyorum. bazı maçlarda trivela yaptığında ve isabetsiz olduğunda kızıyorum kendisine, bu akşam sabri reyiz'in talihsiz trivela denemesini gördükten sonra bir daha asla kızmam. affet beni gece vakti, ay doğmuş süzülürken ricardo.
  • itinayla her türlü adamı golcüye çevirebilir diye kartvizit çıkarabilir kendine.
  • fenomen. katıksız fenomen.

beşiktaş tarihinin en büyük yıldızlarından. son 2 sezon gösterdiği performans, tam anlamıyla fenomen performansı. umarım beşiktaş'ta futbolu bırakır ve bu olgun haliyle antrenörlüğe sarar.
  • beşiktaş taraftarının, en azından çevremde olanların bir türlü ısınamadığı, über kaliteli maestro. bir galatasaraylı olarak barcelona altyapısından(yanlış hatırlıyor olabilirim) beri takip ederim kendisini. inanılmaz bir bileği var kendisinin, saygım gerçekten sonsuz bu adama. ve bence sinirini filan da aldırarak iyice takıma yararlı bir topçu oldu. allah nasip ederse bir gün çıplak gözle de izleriz.

edit; imla

editto 2; (bkz: limit) ve (bkz: how i met your other) yazarlarımızın uyarısı ile bir hatayı düzeltiyorum, sporting altyapısından çıkmaymış efendim q7. saygılar :)
  • ligin en iyi orta yapan futbolcusu.
  • yaşlandı diyenlere tersten gösteren adamdır.
  • bugün futbol tanrısı gibi oynamaktadır. kusursuz, top class... 10/10
  • bugün değil, sezon başından beri tanrı gibi oynamaktadır. kötü oynadığı maç sayısı taş çatlasın 1.
  • çok entry yedirten futbolcudur.

edit:
    bu sezon bu zamana kadar 30 maç 5 gol 13 asist 0 kırmızı kart ile oynuyor.

(bkz: #65641029)

--- spoiler ---

klasik "bir hata yapsa da gelip siksek" ekibi standart bahaneleri ile yine nefretlerini kustukları futbolcu. daha önce olduğu gibi yine bir kaç hafta içinde buralar.. aşağıda verdiğim örnekte entryler ile dolacaktır.

"sevmiyorum ama bu sene iyi hakkını vermek lazım"
    " hep böyle oyna canımı ye"
    " nefret ederim ama bu sene çok etkili"
    " böyle oynadığı zaman takımın en iyisi"

geçen sezon şampiyonlukta büyük payı olduğu gibi, bu sene de şu an ligde bulunduğumuz pozisyonda ve şl de ki performansı ile oradan kazandığımız parada büyük payı olan bir kaç futbolcudan biridir. bu sezon şampiyonlar liginde 3 gol 3 asist, ligde 5 asist, toplamda 1842 dakika ile marcelo ve atiba da sonra en çok sahada kalan adamdır.
    --- spoiler ---
  • allah nazarlardan korusun tuh tuh tuh 41 kere masallah.

bu adam varken neden oguzhan ozyakup gibi bir adam kaptan cikar anlamak mumkun degil. dil desen, eminim oguzhan'dan daha iyi turkce konusuyordur.
5473 entry daha